Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Бурові і сверлильні приспособлення

Бурові і сверлильні приспособлення
NewWall | .. :

В ремонті та будівництві дуже важко обійтися без різних бурових і свердлильних пристосувань. Наприклад, теслі не можуть обійтися без свердел різних діаметрів. Якщо Вам цікаво що - то робити своїми руками, то Вам просто необхідно купити інструмент хорошої якості. Якщо Ви давно задаєте собі питання, де ж купити інструмент в Україні хорошої якості, то Ви як раз зайшли за адресою. На жаль, це питання виникає все частіше і частіше. З розвитком будівельних технологій випускається все більше нового і затребуваного інструменту. А збільшення попиту веде до великої кількості підробленого інструменту. В результаті, у людей може сформуватися помилкова думка з приводу будь - якого інструменту.

Тому, щоб купити інструмент, будь - якого виробника, потрібно звертатися безпосередньо до офіційних представників.

Наша компанія є офіційним дилером одного з провідних виробників інструменту Wolfcraft. Інструмент Wolfcraf у нас представлений в широкому асортименті. Весь пропонований інструмент найвищої якості.

У розділі бурові вінці представлені необхідні пристосування для проведення монтажних робіт різних видів. Великий вибір алмазних коронок Wolfcraft різних діаметрів. Припустимо, Ви захотіли встановити кілька розеток або вимикачів будинку, на дачі або в гаражі. Але під розетку потрібно вмонтувати коробку. Можна звичайно це зробити за допомогою перфоратора і звичайного бура, але Ви втратите багато часу і сил. Та й акуратно це зробити не вийде. Тут Вам дуже стане в нагоді алмазна коронка 68mm Wolfcraft. Можна придбати алмазні коронки на ринку, але Ви впевнені, що зможете з нею встановити хоча б одну розетку або вимикач? 

Ви, напевно, думаєте, а для чого ж потрібні коронки малого діаметра, такі як алмазна коронка 10mm Wolfcraft, алмазна коронка 8mm Wolfcraft, алмазна коронка 6mm Wolfcraft. Дані коронки служать в ролі свердел по бетону, але дуже високої якості. І прослужать вони набагато довше, ніж бури для перфоратора. Алмазна коронка 22mm Wolfcraft допоможе Вам провести трубу діаметром ½ дюйма через стіну, або електричні дроти. Алмазна коронка 35mm Wolfcraftпоможет впоратися з трубами діаметром 1 дюйм. Бурова коронка 40 мм Wolfcraft, алмазна коронка 45mm Wolfcraftпозволят робити отвори ще більшого діаметру. Це найпоширеніші варіанти застосування даного інструменту, але практичне застосування може бути абсолютно різним. Також, є і інші допоміжні пристосування, такі як адаптер до діамантових коронкам 5 10mm Wolfcraft, адаптер до діамантових коронкам 6 83mm Wolfcraft. 

Вдалих покупок! з Newwall ® 

автор Загудайлов Євген
* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх