Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Міксери Wolfcraft

Міксери Wolfcraft
NewWall | 05.09.2021 16:30

Вже практично забулися ті часи, коли доводилося вручну вимішувати величезні обсяги оздоблювальних розчинів, на це заняття йшло чимало сил і часу у робітників. Однак прогрес не стоїть на місці, і на ринку товарів з'являється різний інструмент, який значно спрощує «життя» робітників і прискорює трудомісткий процес будівництва. До того ж, якість вручну вимешенное розчину, не йде ні в яке порівняння з ретельним механічним вимішуванням спеціальними приладами.

В цьому розділі сайту Ви можете підібрати і купити інструмент, який призначений для механічного перемішування будівельних розчинів.

Виробляти підбір інструментів, необхідно, орієнтуючись на обсяги вироблених будівельно-ремонтних робіт, вид виконуваної обробки приміщення і необхідні терміни виконання робіт. Так, наприклад, міксер для будівельних розчинів і клеїв профі Wolfcraft Ø 100 мм призначений для швидкого перемішування будівельних клейових і звичайних розчинів в кількості до 10 - 15 кг.

А електричний міксер МХ 1400 РЄ STATUS здатний вимішувати до 130л будівельного розчину, має 2 швидкості обертання, блок електронного регулювання, оснащений контролем безперервної швидкості обертання. Працювати з таким будівельним обладнанням - суцільне задоволення.

Для невеликих обсягів ремонтних робіт ідеально підійде міксер ручної Perles ME 1250, який має дві механічні швидкості, гідну потужність мотора, спеціальний захист і електронний вимикач.

Крім цього, в каталозі товарів даного розділу розміщений міксер-мішалка для гіпсу, в великому асортименті різновидів даного приладу. Зручні і універсальні міксери-мішалки для сумішей перетворять ремонт в просте і нетрудомістке заняття.

Природно, якщо ви вирішили купити інструмент в Україні побутового або професійного призначення, то найкраще зупинити свій вибір на відомих фірмах з великим досвідом роботи, що говорить про перевіреному якості пропонованих товарів.

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх