Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Посібник з догляду за вертикальними сонцезахисними жалюзі

Посібник з догляду за вертикальними сонцезахисними жалюзі
NewWall | 07.12.2021 08:18

Вертикальні жалюзі - один із найстильніших, сучасних та функціональних варіантів віконного дизайну приміщення. Жалюзі досить прості в експлуатації та не вимагають складного догляду за собою.

Смуги вертикальних жалюзі досить пилососити кілька разів на рік, використовуючи насадку для чищення м'яких меблів.

У разі забруднення тканини ламелів у жодному разі не рекомендується самостійно прати тканину! Різні види тканини для вертикальних жалюзі мають просочення з різних речовин, багато з яких можуть вступити в реакцію з пральним порошком та іншими миючими засобами. Тоді тканина може покоробитись, сісти і вертикальні жалюзі виявляться непридатними для подальшої експлуатації. Заздалегідь неможливо визначити, яка тканина поведеться добре при пранні, а яка деформується, тому краще не ризикуйте.

Чищення сильно забруднених вертикальних жалюзі краще довірити спеціалізованим клінінговим підприємствам, які надають послуги з хімчистки м'яких меблів, підлогових покриттів та вертикальних жалюзі.

Публікація: Newwall®

Інші статті розділу «Металопластикові вікна»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх