Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Ринок сухих будівельних сумішей в Україні

Ринок сухих будівельних сумішей в Україні
NewWall | 18.11.2021 17:07

Сухие смеси

Розвиток ринку сухих будівельних сумішей в Україні тісно пов'язаний із інтенсивним розвитком будівництва у нашій країні.

Сухі будівельні суміші (ССС) – матеріали, які широко використовуються у будівництві. ССС застосовуються під час проведення ремонтних чи оздоблювальних робіт, що проводяться як будівельними організаціями, а й приватними особами.

Відомо, що цей сегмент будівельного ринку розвивається дуже динамічно і кількість споживачів цієї продукції щороку зростає на 20-30%.

Дані процеси відбилися у помітному збільшенні обсягів виробництва модифікованих сухих будівельних сумішей (ССС) в Україні.

На першому етапі розвитку ринку ССС наповнення відбувалося, в основному, за рахунок поставок з-за кордону. У 1999-2000 роках ситуація стала змінюватися на користь українських та російських виробників ССС, водночас частка імпортної продукції скоротилася в кілька разів.

Слід зазначити, що, на думку, експертів ринку, вітчизняні матеріали успішно конкурують з імпортними ССС, практично ні в чому, не поступаючись їм за своїми споживчими якостями.

Сухі будівельні суміші за своїм призначенням можна поділити на дев'ять основних груп. На першому місці за обсягами виробництва та продажу знаходиться клей для плитки (45%), друге місце займає штукатурка (27%), і замикає почесну трійку – шпаклівка (13%). Далі слід затирання для підлог -9%. В'яжучі матеріали та гідроізоляція продаються в найменшій кількості.

Споживачів продукції ССС можна розділити на 3 групи: будівельні організації, бригади/приватні майстри, і навіть приватні особи, які з метою економії коштів виконують ремонт самотужки. Будівельні фірми є, безумовно, найбільшими споживачами. Вони купують 65-70% продукції.

Публікація: Newwall

Інші статті розділу «Сухі будівельні суміші»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх