Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Ручний електроінструмент PROXXON MICROMOT System

Ручний електроінструмент PROXXON MICROMOT System
NewWall | 15.09.2021 21:55

Німецька фірма PROXXON mbH - світовий лідер у виробництві мініатюрних електроінструментів вже більше 30 років випускає бормашини, ручний електроінструмент, токарні та фрезерні верстати, лещата, тримачі, пристосування, полегшуючи роботу майстрів в самих різних областях, від моделізму до прикладних наукових розробок.

Відразу хочеться відзначити, що представлений асортимент товарів, ставитися до якісному та надійному класу інструментів.

Продукція фірми PROXXON по точності, надійності і тривалості роботи перевершує багато аналогів. Керовані вручну електроприлади оснащені високоякісними моторами постійного струму (В 12 і 220 відповідно), що робить їх справжньою альтернативою пневматичним сістемам.Вони працюють набагато тихіше, не створюють вібрацій, а в порівнянні з пневматичними приладами мають більш високий крутний момент в нижньому діапазоні частот обертання. До того ж, завдяки невеликій вазі, ними можна керувати однією рукою, що значно зручніше.

Прилади фірми Proxxonконструктівно відповідають один одному і, таким чином, складають сумісну систему - чудова техніка за прийнятні ціни.

Застосування приладів фірми PROXXON - це не заміна одного верстата іншим, це заміна ручної праці машинною - справжня революція на Вашому виробництві. Фірма Proxxon випускає продукцію під трьома торговими марками: MICROMOT System, Proxxon INDUSTRIAL TOOLS і XENOX. Спеціальна система прецизійних мініатюрних приладів MICROMOT System призначена для промислового використання ювелірами, зуботехніка, оптиками, дизайнерами, інструментальників, моделістами, граверами.

Діапазон електроінструменту MICROMOT System простягається від мініатюрного гравіювального апарату GG12 до потужного прецизійного токарного верстата PD400 вагою 45 кг.

Newwall ®

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх