Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

ШТУКАТУРКА під прапором ЕКОЛОГІЇ

ШТУКАТУРКА під прапором ЕКОЛОГІЇ
NewWall | 18.11.2021 16:16

Сухие смеси

У сучасних будинках є багато речовин хімічного походження. Вибираючи конкретні технології та будівельні рішення незайвим буде ознайомлення як з самими технологіями, так і зі способом впливу конкретних матеріалів на мешканців. Це допоможе уникнути в майбутньому неприємних сюрпризів, пов'язаних з поганим самопочуттям мешканців. Одним із найважливіших факторів, що мають вирішальне значення для інтер'єру наших квартир, є внутрішні штукатурки. В даний час більшість внутрішніх штукатурок виготовляється на основі гіпсу. Гіпс може бути як природним, так і одержуваним у спеціальних установках, що знаходяться в кожній ТЕЦ. У цьому випадку отримують так званий синтетичний гіпс. ГІПС ПРИРОДНИЙ І СИНТЕТИЧНИЙ

Природний гіпс - це копалина у вигляді гіпсового каменю, який згодом переробляється в повноцінну гіпсову в'яжучу речовину. Залежно від місцезнаходження покладу та його якості, фізикохімічні властивості даного в'яжучого можуть бути різними. Синтетичний гіпс одержують у процесі знесірювання вихлопних газів ТЕЦ мокрим вапняним методом (сірчистий ангідрид SO2, SO3 пропускається через ємність із вапняним молоком та утворюється сульфат кальцію). Отримуване таким чином в'яжуча речовина лише незначною мірою відрізняється від природного гіпсу. Щодо хімічного складу, то відмінності слідові. Гіпс, що отримується таким способом, має світлоложовтий або пісочний колір і часто помилково вважається матеріалом шкідливим або навіть небезпечним, так як містить вільну сірку. Це помилкова думка, яка вводила в оману. Колір сірки у вільному стані може справді нагадувати колір синтетичного гіпсу, однак із вільною сіркою синтетичний гіпс абсолютно нічого спільного не має. Після переробки в установці синтетичний гіпс є повноцінною в'яжучою речовиною. У хімічному відношенні синтетичний і природний гіпси це те ж саме хімічна сполука, яка отримана внаслідок різних процесів. Щодо радіоактивності – її значення однаково для обох видів гіпсу та не перевищує допустимих норм. Чистий гіпс, на відміну від пропонованих на ринку шпаклівок і штукатурок на базі гіпсу, придатний для обробки лише протягом декількох хвилин (наприклад, хірургічний гіпс). Тому, враховуючи їх пластичність, штукатурки і шпаклівки гіпсові з додаванням в них облагороджують і модифікуючих засобів є найбільш поширеними розчинами для вирівнювання поверхонь внутрішніх стін будівель.Изделия на базе природного гипса Вироби на базі природного гіпсу Однією з небагатьох шпаклівок, виготовлених на базі природного гіпсу є CEKOL C-45. Гіпсова в'яжуча речовина, використана у виробництві цього виробу відрізняється високою якістю та білизною. Відповідно підібрана рецептура є причиною легкості в її нанесенні та пластичності при подальшій обробці. Після схоплювання відрізняється високими параметрами міцності. Її білий колір полегшує фарбування. Цей розчин широко застосовується для оздоблювальних робіт усередині будівель – вирівнювання та вигладжування поверхні стін та стель, так само як і для усунення дрібних подряпин та тріщин. У виробництві білої шпаклівки CEKOL C-45 використано дрібно мелений і частково зневоднений (напівводний) гіпсовий камінь. Проте деякі виробники використовують своїх виробів ангидрид, тобто безводній гіпс. Це дуже дешевий матеріал, тому що він видобувається у натуральному вигляді. Ринкова ціна виробів на його основі низька, проте основним їх недоліком є утруднене схоплювання, що вимагає застосування відповідних каталізаторів та активаторів. Вироби на основі синтетичного гіпсу.

Изделия на базе синтетического гипсаВодяний гіпс. Це дуже дешевий матеріал, тому що він видобувається у натуральному вигляді. Ринкова ціна виробів на його основі низька, проте основним їх недоліком є ​​утруднене схоплювання, що вимагає застосування відповідних каталізаторів та активаторів. Вироби на базі синтетичного гіпсу

Для виробництва гіпсових штукатурок застосовується синтетичний гіпс. Його використовують переважно для виробництва штукатурок, призначених для машинного нанесення, але він з успіхом застосовується також у виробництві шпаклювальних гіпсів (CEKOL GS-100), гіпсових шпаклівок (CEKOL GS-200) і штукатурок для ручного нанесення (CEKOL TR-49). Оскільки синтетичний гіпс виходить у процесі знесірювання вихлопних газів ТЕЦ, можна сказати, що це свого роду «вторинне сирі». Використання синтетичного гіпсу як в'яжучої речовини у виробах будівельної хімії істотно сприяє охороні навколишнього середовища. Крім цього виходить повноцінний виріб, який не надає шкідливого впливу на здоров'я та сприяє високій якості штукатурних робіт, як наприклад CEKOL TLG-48 (штукатурка для машинного нанесення). Всі вироби, що експортуються на ринки СНД під маркою CEKOL, мають відповідні сертифікати – гігієнічні та відповідні.


Публикация:Newwall®

Інші статті розділу «Сухі будівельні суміші»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх