Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Струбцини затискачі стрічки Wolfcraft

Струбцини затискачі стрічки Wolfcraft
NewWall | 21.11.2021 21:21

Струбцина є незамінним допоміжним інструментом, який використовується для фіксації різних деталей у процесі їх обробки, або максимально щільного їх стиснення один з одним, наприклад, для надійного склеювання. Тому якщо Ви бажаєте купити інструмент цієї серії, пропонуємо Вам звернути увагу на струбцини Wolfcraft, які у великому асортименті представлені в каталозі нашого сайту. 

Більшість моделей, зокрема струбцини столярні, виготовляються з металу. А за конструкцією, складаються з двох частин – рухомого елемента із затискачем, встановленого на основній рамі. Переміщаючи такий елемент можна регулювати відстань між «губами затискача» інструмента. А додатковий затискний пристрій (важіль або гвинт) застосовується для ще більшої фіксації мобільної (рухомої) частини та для регуляції сили стиснення.

Найчастіше для закріплення струбцини потрібно задіяння обох рук, але компанія Wolfcraft розробила та виробляє струбцини, що дозволяють обходитися лише однією рукою для її встановлення. Напевно, Ви давно мріяли мати «третю руку», щоб і правильно розташовувати деталі, що монтуються, і в той же час затискати їх у потрібному положенні. Тепер Ваше бажання здійснилося дана гвинтова струбцина, вже у продажу.

Тому, бажаючи купити інструмент україна, зупиніться на продукції фірми Wolfcraft, яка випускає якісні та зручні інструменти.

Також у нашому каталозі представлена ​​струбцина кутова.

Затискач кутовий Wolfcraft ES 22 допоможе Вам швидко та зручно зафіксувати деталі та 90-градусові рамки однією рукою.

 Також користуються попитом струбцини швидкозатискні - різновид ручних затискачів, що дозволяють надійно фіксувати деталі. Підходять такі струбцини для використання їх при деревообробці, наприклад, для поетапного склеювання кількох пластів деревини, або для формування складних вигнутих конфігурацій дерев'яних заготовок.

 У слюсарній справі не рідко доводиться обробляти дрібні деталі, в цьому випадку Вам знадобиться спеціальна струбцина слюсарна, тобто міні-струбцина, яка має ряд переваг:

  1. Малогабаритна, портативна та надійна, міні-струбцина гвинтового типу, дозволяє виконувати всілякі затискання
  2. Обладнана високоякісними цинковими лапками, відлитими під тиском
  3. Є надійна рейка заповненого профілю, рефрена з обох сторін для захисту від ковзання
  4. Верхня затискна лапка ідеально підходить для виконання склеювання деталей.

 Втім, будь-яка струбцина монтажна, кутова або слюсарна від компанії wolfcraft має детально продуману конструкцію, завдяки якій ці інструменти є прекрасними і надійними помічниками.

автор Загудайлов Євген
*Стаття авторська, передрук або копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх