Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Тепла підлога NEXANS на кухні

Тепла підлога NEXANS на кухні
NewWall | 01.10.2021 08:44

Тёплый пол

Теплі підлоги Nexans на кухні - вибір жінок. Зважаючи на специфіку даного приміщення підлогу на кухні найчастіше викладають плиткою, адже це покриття не стирається, стійко до випаровувань, жиру, бризок, легко переносить часте миття, неминуче в цьому приміщенні. Але плитка матеріал холодний і тому не дуже затишний в приміщенні, де доводиться перебувати іноді годинами ... А як приємно відчувати тепло під ногами, ведучи домашні справи, і якщо у Вас є маленька дитина, то не переживати за його здоров'я, коли він грає на підлозі. До того ж у багатьох російських квартирах вихід на холодний балкон проходить саме через кухню. Але з теплою підлогою холодне повітря з вулиці не страшний для здоров'я. Особливо теплі підлоги Nexans актуальні в міжсезоння, коли відключаються батареї (конвекційний обігрів), а температура на вулиці не вище +10.

ПРОПОЗИЦІЯ NEXANS:

  1. Міллімат (тонкий нагрівальний кабель, покладений на самоклеящуюся сітку). Монтується в приміщеннях, де немає можливості збільшити товщину підлоги.
  2. Кабель (одножильний або двожильний). Рекомендується застосовувати при первинному ремонті для укладання в цементно-піщану стяжку висотою 3-5 см. Стяжка є хорошим акумулятором тепла і дозволяє системі працювати в більш економному режимі.
  3. Контроль температури в приміщенні рекомендуємо здійснювати терморегуляторами компанії OJ Electronics.
NEXANS - НАДІЙНЕ ТЕПЛО ВАШОЇ СІМ'Ї

Інші статті розділу «Тёплый пол»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх