Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Як вибрати шуруповерт

Як вибрати шуруповерт
NewWall | .. :

Шуруповерт - один з найбільш затребуваних інструментів для будинку. Він необхідний не тільки в процесі будівельних робіт або капітального ремонту, але і в різних побутових ситуаціях, які досить часто виникають в нашому житті. Варто тільки пару раз зіткнутися, наприклад, з необхідністю зібрати шафу, або поміняти замок, як стає ясно, що без шуруповерта не обійтися.

І тоді постає питання: який же вибрати шуруповерт? Асортиментний ряд на сьогоднішній день досить широкий, але як знайти ідеальний для себе інструмент? В першу чергу потрібно звернути увагу на основні характеристики шурупокрутів.

Так важливими параметрами є частота обертання і крутний момент. Для побутового використання досить шуруповерта з максимальним обертовим моментом 10 - 15 Нм, що дозволяє закручувати тугі саморізи. Шуруповерти з високим крутним моментом вважаються універсальними, оскільки дозволяють здійснювати і функцію свердління твердих матеріалів. У професійних інструментів він може досягати до 130 Нм.

Вибір частоти обертання також пов'язаний з тим, якої складності завдання вирішуватимуться. Для закручування шурупів досить швидкості в 400-500 об. / Хв. Для свердління потрібно не менше 1200-1300 об. / Хв. Велика частота потрібна тільки у виняткових випадках.

Тепер звернемо увагу на редуктор. Цей елемент забезпечує обертання робочого валу інструменту з певною кутовою швидкістю. Для загвинчування досить 500 об / хв, для нормального свердління - від 1200 до 1500 об / хв. Зазвичай в акумуляторних шуруповертах встановлюють планетарний редуктор з пластиковими шестернями-сателітами.

При виборі цілком природно виникає питання, професійний інструмент купувати або побутовий. Основні відмінності в потужності і часу безперервної роботи до заряджання. У побутових обидва показники істотно менше, проте з рядовими ситуаціями побутові шуруповерти справляються без всяких проблем. І стоять вони відповідно набагато дешевше. Професійний інструмент має сенс купувати, якщо ви твердо знаєте, що доведеться зіткнутися з високими навантаженнями.

Перед покупкою також треба визначитися з тим, якого типу акумулятор буде у вашого шуруповерта. Він може бути нікель-кадмієвий (Ni-Cd), нікель-метал-гідридний (Ni-MH) або літій-іонний (Li-Ion).

Побутові акумулятори найчастіше оснащуються нікель-кадмієвих акумуляторами. Більшість з них розраховане на 1000 зарядок, тоді як Ni-MH батареї - на 500. Зараз є шуруповерти, які можуть підтримувати обидва типи акумуляторів. Великим недоліком таких батарей є так званий ефект пам'яті: при кожній зарядці, якщо акумулятор більше не був розряджений повністю, його ємність зменшується. Уникнути цього і при цьому працювати з інструментом без несподіваних перерв на заряджання дозволить наявність змінного акумулятора.

Літій-іонні батареї ефектом пам'яті не страждають. До того ж вони вважаються більш екологічними, оскільки не містять кадмію, шкідливого для здоров'я людини. Але при цьому батареї Li-Ion гірше переносять негативні температури.

Крім акумуляторних існують шуруповерти що працюють від мережі. Їх недолік в тому, що зоні доступу обмежена довжиною шнура. Крім того, такі шурупокрути важче. Вибір електричного інструменту переважний в тому випадку, якщо роботи багато і вона пов'язана з обробкою твердих матеріалів.

Ми тут торкнулися тільки самі основні параметри, які відіграють важливу роль при виборі шуруповерта. Ще можна додати, що, звичайно ж, при покупці інструменту, треба звернути увагу на його форму і розташування рукоятки. Шуруповерт, як і будь-який інструмент, повинен зручно лежати в руці. Вибираючи між рукояткою пістолетного типу та розташованої по центру тяжкості інструменту, краще віддати перевагу останній, оскільки при такому розташуванні рука втомлюється менше.

Що стосується вибору бренду і наявності всіляких додаткових функцій у шуруповерта, тут все залежить від особистих пристрастей і матеріальних можливостей.

Публікація: Newwall®

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх