Мережевий адаптер Proxxon NG 2/S (28706)

Код: 1900 | Артикул: 28706 Статус: В наявності
Model: NG 2/S
1 270 грн.
0
0
гарантія
12міс.

Мережевий адаптер NG 2/S (28706) - струм 2А. Без регулювання вихідної напруги. Має практичний дизайн, з отворами для розміщення розхідних з хвостовиком 2.35 мм і 3 мм. Виносної держатель.

Корпус з поліоксіфенілена (термостійкість - неодмінна умова корпусів трансформаторів). Поляризоване гніздо підключення машин МІКРОМОТ. Індикатор, який вказує на готовність до роботи. Датчик позитивного температурного коефіцієнта та запобіжник перевантаження і вимикач трансформатор (повторне автоматичне включення підключеної машини не проізой- дет). Після охолодження прилад слід на корот- дещо час відключити від мережі, щоб обнулити датчік.Современний дизайн. Отвори для розміщення витратних інструментів. Виносної держатель для машин серії МІКРОМОТ.

Примітка: Потужність ручного електроінструменту наводиться тут відповідно до Міжнародного стандарту ICE-745-1. Це означає, що визначена максимальна споживана потужність при перегріванні двигуна, безпосередньо перед його блокуванням. На практиці такі умови трапляються вкрай рідко. Тим не менш, це дуже зручна характеристика для порівняння тих чи інших агрегатів. Всі мережеві адаптери фірми PROXXON мають достатню електричну потужність.

Технічні характеристики
первинна напруга220 - 240 в.
напруга при розімкнутому ланцюзі16 в
напруга при навантаженні12 в
ізоляціяпо 2 класу.
автоматичне регулюваннявідсутнє
Ваш відгук про: Мережевий адаптер Proxxon NG 2/S (28706)
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх