6 строительных компаний претендуют на строительство второго выхода из станции метро "Вокзальная" на Святошинско-Броварской линии метро в Киеве.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

6 компаний претендуют на строительство второго выхода из метро

6 компаний претендуют на строительство второго выхода из метро

6 компаний претендуют на строительство второго выхода из метро

07.12.200714

Об этом сказал финансовый директор коммунального предприятия "Киевский метрополитен", председатель тендерного комитета предприятия Юрий Кошмак после раскрытия тендерных предложений.

В частности, на строительство претендуют компании "Киевметрострой" (Киев), "Донецкшахтометрострой" (Донецк), "Днепрметрострой" (Днепропетровск), "Бамтоннельстрой" (Красноярск, Россия), "СМК Планета-мост" (Киев) и "Харьковметрострой" (Харьков).

Эти компании подали документы на участие в 1-ом квалификационном этапе тендера на строительство второго выхода из "Вокзальной".

По словам Кошмака, рабочая группа из 14 специалистов "Киевского метрополитена" изучит поданные компаниями документы, при необходимости проведет с ними дополнительные консультации, а потом примет решение об их допуске ко 2-му этапу.

2-ой этап предусматривает рассмотрение ценовых предложений участников и торги с понижением цены.

Предприятие планирует провести 2-ой этап до 10 декабря.

Как сообщало агентство, в октябре "Киевский метрополитен" объявил тендер на строительство второго выхода из станции метро "Вокзальная".

В тендере планировали принять участие 5 компаний.

В сентябре Киевская городская государственная администрация утвердила проект строительства второго выхода из "Вокзальной", оценив стоимость работ в 342,213 млн. гривен.

Пропускная способность будущего выхода станции будет составлять 31,2 тыс. пассажиров в час.

На станции планируется установить 5 эскалаторов и еще 11 (высота подъема 7-8,2 метра) в вестибюле и подземных переходах.

Сроки строительства - 30 месяцев.

 Киевгорадминистрация намерена начать строительство второго выхода из метро "Вокзальная" в 2008 году, и завершить в течение 2-х лет, то есть до 2010 года. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх