Для жителей столицы, проживающих не в собственных квартирах, всегда стоит выбор: проживать в небольшой квартире в центре столицы, при этом уплачивать стоимость аренды размером со среднюю зарплату, либо перебираться на окраину, или вовсе подальше за пределы МКАДа.
 • 0
 • Кошик порожній

Аренда комнаты

Аренда комнаты

Аренда комнаты

14.03.201325

 Есть вариант по съему жилья, только не отдельной квартиры, а комнаты. По данным рынка столичной аренды, именно такое предложение рассматривают большинство арендаторов. Далее рассмотрим, какие требования предъявляют арендаторы к такому виду жилья и как сдать комнату в найм. 

Заинтересованность арендодателя должна быть, прежде всего, сконцентрирована на добросовестном арендаторе. Такого, который вовремя оплачивает взносы по аренде и не доставляет неудобства другим жителям квартиры. Наилучшим вариантом может быть сдача квартиры друзьям либо коллегам по работе. Но если таких вариантов нет, то за помощью следует обратиться к специалистам агентства недвижимости.

Когда поиски закончены, следует заключить договор аренды с учетом всех правил и обязанностей сторон и меры наказаний в случае их нарушения. Для соблюдения имущественных прав арендатора и арендодателя, в договор аренды вносится опись имущества.

Арендодатели зачастую не заключают договоров аренды, потому как не хотят оплачивать налог с дохода с аренды. Несмотря на то, что арендодатели не желают заключать официальных договоров аренды, арендаторы проявляют большее желание заключить договора аренды. Даже при поиске комнаты через риэлторские конторы, многие арендаторы заранее хотят оговорить вопрос о подписании договора аренды.

Доступ арендатора к местам общего пользования - есть его право, как полноправного жильца комнаты, а вот для отсутствия споров и пререканий по поводу очистки таких мест, стоит разработать график дежурств.

В случае нарушений обязательств арендатором, например нарушение интересов жильцов и соседей, то его следует выселить. В случае отказа от добровольного выселения, стоит подключить органы власти.

При установке стоимости арендной платы, следует учитывать общее число комнат, количество проживающих в квартире жителей, состояние самой комнаты. Такие факторы, как местоположение, не влияют на стоимость арендной платы комнаты, как в случае с квартирой.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх