Сложные погодные условия отразились на популярности долгосрочной аренды киевских квартир эконом-класса в том или ином районе.
 • 0
 • Кошик порожній

Арендаторы квартир эконом-класса вынуждены переселяться

Арендаторы квартир эконом-класса вынуждены переселяться

Арендаторы квартир эконом-класса вынуждены переселяться

11.02.201016
Так как коммунальные службы Киева оказались не готовы к существенным усложнениям погодных условий, арендаторы квартир эконом-класса переселяются ближе к центру города. Сейчас, как никогда, актуальными остаются объекты с хорошей транспортной развязкой, так как коммунальные службы не спешат на помощь киевлянам. Важное значение имеет стоимость проезда к месту работы. Следует отметить, что люди, арендующие жилье эконом-класса, достаточно мобильны, и как только они находят более выгодную работу, сразу ищут жилье поближе к ней.

Специалисты рынка отмечают, что арендодатели поддерживают проявившуюся до нового года тенденцию - улучшение комфортности сдаваемых квартир. В основном на рынке предлагают квартиры, классифицированные, как хороший эконом вариант.

Существенных изменений арендных ставок в аренде квартир эконом-класса не произошло. Наблюдается достаточно стабильная ситуация. Центральные районы от 3000 до 5000 гривен. Спальные районы от 2200 до 4000 гривен - однокомнатные, от 3000 до 4300 - двухкомнатные, от 3500 до 5500 - трехкомнатные, как и предыдущем периоде. Размер торга составляет от 100-400 гривен.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017583 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016492 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016668 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016499 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016471 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016507 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016503 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016482 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016665 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016518 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх