Три месяца назад заезжал в гости к отцу. На этот раз не просто выпить чаю или коньячку, а заехал по делу - решил сделать проект бани. Но так как сам я не владею нужным программным обеспечением, то пришлось воспользоваться помощью ближнего. Отец мой проживает в в центре Киева, в обычной квартире. И тем не менее у него есть опыт в очень разных строительных сферах.
 • 0
 • Кошик порожній

Баня в городской квартире

Баня в городской квартире

Баня в городской квартире

28.03.201322

Строительные работы это его конек.  В своей квартире он пару лет назад сделал евроремонт. Сам он работает в фирме, которая принимает заказы на деревянные дома.

И так, проект наш готов и подтвержден. Можно приступать к строительству. Мы решилисделать пол с подогревом и на польную плитку, сантехнику, электрику уже получили со склада. Буквально на днях закончим отделку потолка и приступим непосредственно к строительству бани. 

Баня в квартире, на мой взгляд, хоть и дорогое удовольствие, но того стоит. Пусть помещение небольшое (примерно 2х2, делаем в бывшей ванной комнате), но на нашу небольшую семью этой бани вполне хватит. За стеклянной дверью будет расположен душ.
По моим подсчетам это удовольствие обходится не так уж и дорого. Во многом благодаря навыкам отца и знакомых. Хотя коллега два года назад отстраивал себе подобную баню, пользуясь услугами мастеров со стороны, тоже не сетовал на дорогие цены. Но это в Киеве.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх