Якщо ви вирішили прикрасити свою кухню або вітальню чимось незвичайним, вам відмінно підійдуть барні стільниці з каменю, з граніту.

  • 0
  • Кошик порожній

Барні стільниці з каменю

Барні стільниці з каменю

Барні стільниці з каменю

15.02.2016151

Відразу можна виділити три основні переваги даних виробів:

  • Естетика;
  • Природні матеріали;
  • Зручність у догляді.

Також не можна залишити без уваги надійність і практичність, адже саме ці характеристики зробили кам'яні стільниці такими затребуваними. Якщо ви не знаєте, як підібрати правильно камінь для стільниці, для початку визначтеся, в якому саме приміщенні вона стоятиме. Стільниці можуть мати різне призначення, тому матеріалом для них може служити, як дерево, так і пластик. У переважній більшості випадків для будь-яких приміщень відмінно підходить граніт в поєднанні з мармуром, ще можливий варіант з оніксом.

Секрети правильного вибору стільниці з натурально каменю, звичайно ж, існують. Особливо вони актуальні для тих, хто бажає, щоб стільниця відповідала інтер'єру і мала тривалий термін служби. Отже, граніт або композит, що вигідніше для кухонної стільниці? Серед визначених вимог, які пред'являються до стільницям, на першому місці стоїть міцність. Це дуже важливий нюанс, адже стільниця повинна витримувати посуд і кухонне приладдя, але це ще не все! Наприклад, якщо на неї раптово впаде важка каструля, гарнітур не повинен постраждати або розколотися від удару.

Не варто забувати, що миття посуду має на увазі роботу з технікою. У такому випадку варто ретельно підібрати матеріал, адже навіть не всі натуральні продукти зможуть витримати великі навантаження. Саме тому на кухні більш придатними вважаються барні стільниці з каменю, з граніту. Але ніяк не з натуральних каменів. Вони більш міцні і стійкі в кухонному приміщенні, що й вимагається від подібного вироби.

Маленький витвір мистецтва, що не мармурова це стільниця? Якщо вам знадобилася стільниця в ванну або ж просто декоративна панель, вам найкращим чином підійде мармурове виріб. Матеріал цей - надійний і міцний, але не настільки, як граніт. Це навіть не можна назвати мінусом, адже мармуру ні в якому разі не потрібно витримувати вагу слона! Такі стільниці відповідають за особливий шарм приміщення, тому мармур - оптимальний вибір, якщо вас цікавить естетика і зовнішня привабливість. Кожна стільниця може мати унікальний малюнок, адже мармур сам по собі дуже гарний.

Якщо вам потрібна стільниця під барну стійку, каменю краще онікса вам точно не знайти! Цей камінь має здатність просвічуватися, і в цьому вся його унікальність. Якщо ще правильно додати освітлення, то світлова обстановка буде приголомшливою і стане справжньою окрасою вашого будинку!

Інші новини розділу

наверх