Багато людей загорілися бажанням побудувати свій будинок за містом. Сучасні технології дозволяють недорого звести будинок, який буде придатний для проживання.

  • 0
  • Кошик порожній

Будівництво каркасного будинку

Будівництво каркасного будинку

Будівництво каркасного будинку

05.10.2015116

Багато людей загорілися бажанням побудувати свій будинок за містом. Сучасні технології дозволяють недорого звести будинок, який буде придатний для проживання.

При будівництві люди мають намір отримати в результаті таке житло, яке буде придатне для життя в будь-яких погодних умовах. Будівництво каркасних будинків недорого, є альтернативою квартири, тому що в густонаселених містах придбати навіть найменшу однокімнатну квартиру не кожному по кишені.

Залежно від складності каркасні будинки зводяться порівняно швидко - від тижня до декількох місяців. Будинки, які зведені за цією дозволяють відразу після зведення приступити до зовнішньої і внутрішньої обробки будинку. Розробники технології подбали практично про все! Каркасні будинки стійкі до землетрусу, погодних умов. Середній термін служби - більше ста років! Головне - підтримувати відповідний стан будинку.

Але найголовнішим ворогом для каркасного будинку є пар. Пар містить вологу, яка при проникненні призводить до деформації, утворення грибка і гниття. Для уникнення таких неприємних наслідків потрібно подбати про вентиляцію. Хорошим вибором буде припливно-витяжна вентиляція.

Можливість використовувати різні матеріали для обробки, втілювати будь-які архітектурні примхи при мінімальних вкладеннях роблять попит на каркасні будинки дуже високим. В інтернеті також можна знайти безліч інструкцій, як побудувати будинок самому, не вдаючись до послуг компаній-забудовників. Але відсутність належних навичок і досвіду може привести до досить сумних наслідків, які не візьмуться переробляти навіть найдосвідченіші майстри. При будівництві каркасного будинку використовується безліч технологій, які, на перший погляд, досить прості, але мають безліч тонкощів. В результаті може вийти так, що через бажання заощадити доведеться викласти суму набагато більшу, ніж та, яка пішла б при зверненні до професіоналів спочатку.

Головне при будівництві каркасного будинку - це комплексність проекту. Він повинен поєднувати в собі все: електропостачання, вентиляцію, водопостачання і все інше. Ніколи і ні за яких обставин не можна розбивати будівництво будинку на етапи. Інакше це призведе до того, що наступний етап неможливо виконати, бо минулі етапи перешкоджають цьому.

Інші новини розділу

наверх