Багато людей загорілися бажанням побудувати свій будинок за містом. Сучасні технології дозволяють недорого звести будинок, який буде придатний для проживання.

 • 0
 • Кошик порожній

Будівництво каркасного будинку

Будівництво каркасного будинку

Будівництво каркасного будинку

05.10.201541

Багато людей загорілися бажанням побудувати свій будинок за містом. Сучасні технології дозволяють недорого звести будинок, який буде придатний для проживання.

При будівництві люди мають намір отримати в результаті таке житло, яке буде придатне для життя в будь-яких погодних умовах. Будівництво каркасних будинків недорого, є альтернативою квартири, тому що в густонаселених містах придбати навіть найменшу однокімнатну квартиру не кожному по кишені.

Залежно від складності каркасні будинки зводяться порівняно швидко - від тижня до декількох місяців. Будинки, які зведені за цією дозволяють відразу після зведення приступити до зовнішньої і внутрішньої обробки будинку. Розробники технології подбали практично про все! Каркасні будинки стійкі до землетрусу, погодних умов. Середній термін служби - більше ста років! Головне - підтримувати відповідний стан будинку.

Але найголовнішим ворогом для каркасного будинку є пар. Пар містить вологу, яка при проникненні призводить до деформації, утворення грибка і гниття. Для уникнення таких неприємних наслідків потрібно подбати про вентиляцію. Хорошим вибором буде припливно-витяжна вентиляція.

Можливість використовувати різні матеріали для обробки, втілювати будь-які архітектурні примхи при мінімальних вкладеннях роблять попит на каркасні будинки дуже високим. В інтернеті також можна знайти безліч інструкцій, як побудувати будинок самому, не вдаючись до послуг компаній-забудовників. Але відсутність належних навичок і досвіду може привести до досить сумних наслідків, які не візьмуться переробляти навіть найдосвідченіші майстри. При будівництві каркасного будинку використовується безліч технологій, які, на перший погляд, досить прості, але мають безліч тонкощів. В результаті може вийти так, що через бажання заощадити доведеться викласти суму набагато більшу, ніж та, яка пішла б при зверненні до професіоналів спочатку.

Головне при будівництві каркасного будинку - це комплексність проекту. Він повинен поєднувати в собі все: електропостачання, вентиляцію, водопостачання і все інше. Ніколи і ні за яких обставин не можна розбивати будівництво будинку на етапи. Інакше це призведе до того, що наступний етап неможливо виконати, бо минулі етапи перешкоджають цьому.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх