Снизить цены на жилье за счет уменьшения рентабельности могут лишь некоторые столичные компании, которые ведут застройку в центральной части города, считает народный депутат, президент Строительной палаты Украины, почетный президент АО "ХК "Киевгорстрой" Владимир Поляченко.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Цены на жилье упадут из-за рентабельности?

Цены на жилье упадут из-за рентабельности?

Цены на жилье упадут из-за рентабельности?

18.11.200813

"Высокая рентабельность - это только на стройках в Киеве, в центральной исторической части города", - сказал он журналистам в среду.

При этом В.Поляченко отметил, что "Киевгорстрой" имеет рентабельность на уровне 5%.

В то же время, президент Строительной палаты подчеркнул, что городские сборы составляют 32-38% стоимости жилья.

Помимо того, он отметил, что снижения цен на жилье в результате снижения цен на металл можно ожидать не ранее апреля следующего года.

"Это может быть где-то со второго квартала следующего года, когда пойдут объекты, построенные из этого металла", - сказал В.Поляченко.

Глава Строительной палаты не назвал возможный объем построенного, но не заселенного из-за высоких цен, жилья. Однако он подчеркнул, что возведение жилья в стране осуществляется в недостаточных объемах и сохраняется его дефицит.

"Не верьте тем, кто говорит что его (непроданного жилья - ИФ) много", - подчеркнул В.Поляченко.

Говоря об инициативах президента, которые отображены в проекте указа о дополнительных мерах относительно преодоления финансового кризиса, В.Поляченко отметил, что Строительная палата одобряет их.

"Мы поддержим это", - подчеркнул он.

В проекте этого указа президента среди прочего предлагается предоставлять кредиты на завершение строительства жилья с готовностью свыше 50% за счет средств стабилизационного фонда. Помимо того, документом предлагается предусмотреть возможность выкупа государством недостроенного жилья по ценам, которые будет определять Министерство регионального развития и строительства.

 Кроме этого, проектом указа предлагается использовать средства стабфонда для предоставления гражданам одноразовой целевой государственной помощи для осуществления первого взноса за покупку жилья в недостроенных домах. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх