Стоимость аренды жилья в Киеве до конца года может вырасти не более чем на 3-5%. Такое мнение корреспонденту УНИАН высказал вице-президент Союза специалистов по недвижимому имуществу Украины по вопросам стандартизации, обучения и сертификации Игорь Однопозов.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Что будет с ценами на аренду жилья в Киеве?

Что будет с ценами на аренду жилья в Киеве?

Что будет с ценами на аренду жилья в Киеве?

25.11.200714

По его словам, стоимость аренды жилья напрямую связана со стоимостью приобретения жилья.

Поэтому если будет дорожать покупка жилья, то соответственно будет дорожать и аренда.

"Поскольку серьезных изменений в стоимости пока не предполагается, думаю, что и по аренде каких-то существенных изменений не произойдет. Подорожание может быть в пределах математической погрешности, до 3-5%", - сказал он. Эксперт отметил, что спрос на аренду превышает предложение, потому что многие не в состоянии приобрести жилье даже через ипотеку.

"Сдать типовую трехкомнатную квартиру не так-то просто, потому что на нее спрос небольшой. Малогабаритное жилье и апартаменты класса "де люкс" пользуются наибольшим спросом. Иностранцы снимают апартаменты за 5-10 тыс. долл. в месяц, а люди небогатые снимают комнаты. Поэтому расслоение общества очень видно в аренде", - отметил И. Однопозов.

Он также добавил, что спрос на аренду жилья повышается не осенью, а летом, в августе, когда на рынке жилья появляется дополнительный сегмент арендаторов, связанный с наплывом студентов и молодых семей.

По его данным, минимальная стоимость аренды 1-комнатной квартиры в Киеве составляет от 400 долл. в месяц.

По мнению И. Однопозова, в случае повышения тарифов на жилищно-коммунальные услуги будут расти расходы, связанные с арендой недорогого жилья, поскольку арендатор отдельно оплачивает стоимость аренды и стоимость коммунальных услуг.

 "Оплата за коммунальные услуги ложится на арендатора, но если это дорогое жилье, то там, как правило, это все входит в стоимость арендной платы. И если будет какое-то подорожание, оно существенно не изменит аренду дорогого жилья", - сказал эксперт. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх