Отметим, что сегодня на строительном рынке можно встретить декоративные стеновые панели, изготовленные из различных материалов. Так, кроме панелей из натурального дерева, можно нередко встретить и искусственные панели, широко применяемые для облицовочных работ.

 • 0
 • Кошик порожній

Декоративні стінові панелі

Декоративні стінові панелі

Декоративні стінові панелі

28.01.201327

Зазначимо, що сьогодні на будівельному ринку можна зустріти декоративні стінові панелі, виготовлені із різних матеріалів. Так, крім панелей з натурального дерева, можна нерідко зустріти і штучні панелі, які широко застосовуються для облицювальних робіт.

Такі панелі складаються з несучої основи та спеціальної декоративної плівки. Несучу основу виготовляють із ДСП та спресованої деревини. Найчастіше використовують саме МДФ, адже цей матеріал є екологічно чистим, тому що при його виготовленні не застосовуються фенол та епоксидна смола, а всі складові пресуються вакуумним методом.

Декоративні стінові панелі є досить затребуваними за рахунок невибагливості у догляді, легкості в монтажі, а також широкої гами кольорів.

Відомо, що безперечною перевагою таких панелей виступає стійкість до деформацій протягом усього терміну експлуатації. До того ж, у стінових панелях поєднуються такі властивості, як звукоізоляція, теплоізоляція, а також декоративність.

Якщо говорити про найважливіші якості стінових декоративних панелей, то це насамперед здатність якісно приховувати різні дефекти стін, які в більшості будівель далекі від ідеалу. За рахунок монтажу панелей безпосередньо на каркас можна використовувати простір між панелями та стіною для забезпечення додаткової звуко-, теплоізоляції, а також для прокладання різних комунікаційних ліній. Облицювальні панелі з неабияким успіхом застосовують для обробки стін та стель, що, у свою чергу, дозволяє оформляти інтер'єр з урахуванням різних естетичних вимог. На такій стелі можна змонтувати різноманітні світильники. Процес монтажу декоративних стінових панелей може бути виконаний вертикально, горизонтально, а також по діагоналі.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх