Отметим, что сегодня на строительном рынке можно встретить декоративные стеновые панели, изготовленные из различных материалов. Так, кроме панелей из натурального дерева, можно нередко встретить и искусственные панели, широко применяемые для облицовочных работ.

  • 0
  • Кошик порожній

Декоративні стінові панелі

Декоративні стінові панелі

Декоративні стінові панелі

28.01.201381

Зазначимо, що сьогодні на будівельному ринку можна зустріти декоративні стінові панелі, виготовлені із різних матеріалів. Так, крім панелей з натурального дерева, можна нерідко зустріти і штучні панелі, які широко застосовуються для облицювальних робіт.

Такі панелі складаються з несучої основи та спеціальної декоративної плівки. Несучу основу виготовляють із ДСП та спресованої деревини. Найчастіше використовують саме МДФ, адже цей матеріал є екологічно чистим, тому що при його виготовленні не застосовуються фенол та епоксидна смола, а всі складові пресуються вакуумним методом.

Декоративні стінові панелі є досить затребуваними за рахунок невибагливості у догляді, легкості в монтажі, а також широкої гами кольорів.

Відомо, що безперечною перевагою таких панелей виступає стійкість до деформацій протягом усього терміну експлуатації. До того ж, у стінових панелях поєднуються такі властивості, як звукоізоляція, теплоізоляція, а також декоративність.

Якщо говорити про найважливіші якості стінових декоративних панелей, то це насамперед здатність якісно приховувати різні дефекти стін, які в більшості будівель далекі від ідеалу. За рахунок монтажу панелей безпосередньо на каркас можна використовувати простір між панелями та стіною для забезпечення додаткової звуко-, теплоізоляції, а також для прокладання різних комунікаційних ліній. Облицювальні панелі з неабияким успіхом застосовують для обробки стін та стель, що, у свою чергу, дозволяє оформляти інтер'єр з урахуванням різних естетичних вимог. На такій стелі можна змонтувати різноманітні світильники. Процес монтажу декоративних стінових панелей може бути виконаний вертикально, горизонтально, а також по діагоналі.

Інші новини розділу

наверх