Чтобы ваш ремонт не омрачился неприятными сюрпризами, необходимо избегать типичных ошибок в процессе. Давайте разберемся в них.
 • 0
 • Кошик порожній

Делаем ремонт без ошибок

Делаем ремонт без ошибок

Делаем ремонт без ошибок

02.11.201325

Перед началом ремонта необходимо тщательно продумать все мелкие детали, чтобы впоследствии не пришлось заниматься переделками и подгонками под то, что уже сделано. В первую очередь стоит заняться ремонтом всех коммуникаций: водопровода, канализации. Помните о правиле перепада высот - он должен составлять около 3-5% от общей длины. Не стоит далеко переносить ванну, унитаз от канализационного стояка. Если все-таки вы решились на такой перенос, организуйте подиум. 

Трубы для полотенцесушителя и радиаторов не должны иметь резких изгибов. Нельзя также разрушать воздуховод, замуровывать газовую трубу, отопительные стояки общего характера.

Планируя полки в интерьере помещения, помните, что гипсокартонные перегородки могут выдержать только определенную ограниченную нагрузку, поэтому их необходимо дополнительно укрепить. Выполняя укладку пола, учитывайте, что разные напольные материалы требуют разной высоты стяжки. Поэтому целесообразно заранее определить расположение отделочных материалов и в зависимости от этого выполнять стяжку пола.

Продумывая дизайн потолков, не забудь про люстры и потолочные светильники. В зависимости от типа потолка выбирайте подходящее освещение и специальные кронштейны для крепления.

Самое главное - соблюдайте последовательность выполняемых работ. В первую очередь выполняйте работы по перепланировке помещения, потом непосредственной отделкой стен, пола. Только после этого приступайте к ремонту потолка. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх