Коли виникає ідея побудувати власний будинок, першим питанням завжди ставитися наступне: за якою саме технології варто це робити і з яких матеріалів?

 • 0
 • Кошик порожній

Дім із дерев\\\\\\\'яною структурою

Дім із дерев\\\\\\\'яною структурою

Дім із дерев\\\\\\\'яною структурою

13.07.201542

Коли виникає ідея побудувати власний будинок, першим питанням завжди ставитися наступне: за якою саме технології варто це робити і з яких матеріалів?

Останнім часом найбільш популярним варіантом стало каркасне будівництво будинку за канадською технологією.

Що це таке?

Каркасне домобудівництво відноситься до швидкомонтованих технологій. Для майбутніх власників це важливий момент. 

Існує кілька видів таких конструкцій:

 • щитові, або ще їх можуть називати панельними;
 • каркасно рамкові.

 При використанні першого виду прямо з виробництва на будівництво привозять вже готові панелі, які фахівці збирають певним способом. Для того щоб здійснити весь процес досить буде хороших п'ять будівельників. А компанії, які займаються зведенням таких будинків, завжди готові запропонувати будь-який проект на вибір.

 У другому варіанті будівництво проходить дещо іншим методом. Тут монтаж виконують тільки після того, як виставлений каркас з дерева або металу. Після чого на нього кріплять листи OSB з утеплювачем.

 Позитивні сторони

 1. Енергоефективність - цей фактор можливий завдяки матеріалам, які мають низьку теплопровідність.
 2. Екологічність - універсальність технології дозволяє використовувати будь-які будівельні та оздоблювальні матеріали, тому в будинку завжди відчувається приємний мікроклімат.
 3. Можливість проводити будівництво за будь-яких температурах і погодних умовах - це можливо завдяки виключенню з процесу вологих будівельних сумішей.
 4. Демократичні ціни - така доступність обумовлена ​​невеликою вагою матеріалу, з якого виконують збірку будинку. А це, в свою чергу, дозволяє економити кошти на багатьох ресурсах, без яких інші види будівництва не обходяться.
 5. Швидкість зведення.
 6. Стійкість і міцність - сейсмостійкі, витримують урагани, пучинистість грунту і багато іншого.
 7. Різноманітність форм і унікальні архітектурні рішення.

 Зведення каркасних будинків і проживання в них завжди буде радувати комфортом, зручністю і вигодою.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх