Возьмем вопрос о новострое. На сегодняшний день государственная программа по жилью (Доступное жилье) для населения, мягко сказать - недоработана.
 • 0
 • Кошик порожній

Для авторов статей о ЖКХ и ДЭЗ Москвы

Для авторов статей о ЖКХ и ДЭЗ Москвы

Для авторов статей о ЖКХ и ДЭЗ Москвы

31.03.201325

95% сдаваемого в эксплуатацию жилья нуждается в капитальной доработке - это и утепление стен (толщина стенового материяла не достаточно справляется с проблемой холода зимой ), гидроизоляционные работы (из-за общего промерзания стен в моменты перепада температур, происходит смещение точки росы и грибок на стенах и потолках очевиден), электропроводка (это у многих больная тема, вместо качественных медных проводов досе используют алюминий).

Все выше перечисленное толкает людей на самостоятельное решение по улучшению качества своего жилья. Все начинается с проектирования (перепланировка квартиры) и дизайн-прэкта. Сюда включены и отделочные работы, кладка кафеля, сантехника, переукладка электрики, утепление стен (как внутри так и снаружи), гидроизоляционные работы. И после всего сделанного по, так сказать стен, нужно преступать к евроремонту - даже не хочу перечислять сколько все это стоит на сегодняшний день!

Очень важно найти исполнителя с комплексным подходом к решению данной проблеммы. Что-бы не только выполнял услуги проектирования жилья, но и непосредственно исполнял все виды работ по проекту - это даст Вам значительное сокращение бюджета на перепланировку жилья. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх