В наше время дрель является незаменимым инструментом при проведении строительных и домашних работ. Дрель используется для того, чтобы просверлить отверстие в бетоне, металле, дереве или в пластике.
 • 0
 • Кошик порожній

Для чего нужна дрель

Для чего нужна дрель

Для чего нужна дрель

21.07.201327

В домашних условиях наибольшее распространение приобрела электрическая дрель, как наиболее доступный и мощный инструмент, обычно с питанием от сети.

К наиболее мобильным вариантом относят дрели, берущие свое питание от аккумуляторов. Они подходят для проведения несложных работ, в каких либо труднодоступных местах.

Все дрели на рынке мы можем разделить на ударные, угловые дрели, дрели-миксеры. В продаже присутствуют многоскоростные дрели (к примеру двухскоростные или четырехскоростные), которые используются для работы с различными материалами.

Ударные дрели служат для работы с бетоном и крепким материалом.

Угловые дрели используются в тесных условиях. К примеру, чтобы сделать отверстие в углу.

Многоскоростные необходимы для того, чтобы просверлить отверстия больших диаметров, размешивания растворов краски, бетона с помощью сверла диаметром 160 мм.

Когда вы выбираете себе дрель, стоит учесть, для каких целей вы собираетесь ее приобрести. Дрель может быть бытовой или профессиональной. 

Если вы собираетесь пользоваться дрелью пару раз в месяц то для экономии ваших денег, вам стоит приобрести бытовую дрель, а если же вам нужна дрель для частого и длительного пользования лучше всего приобрести профессиональную.

В завершение хочу сказать, что дрелям необходимо бережное отношение, не стоит их ронять, как и людям, им нужен отдых, круглые сутки работы он не выдержат. Так же нужно периодически отдавать ее в сервис для прочистки контактов, механизма и смазки. 

 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх