Бурный рост цен на аренду квартир в Киеве, который наблюдался в течение последних 2,5-3 месяцев, должен закончиться в начале декабря. Во всяком случае, так считают опрошенные эксперты.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

До Нового года съемные квартиры существенно не подорожают

До Нового года съемные квартиры существенно не подорожают

До Нового года съемные квартиры существенно не подорожают

13.12.200713

"До конца года "квартиросъемщики" вряд ли станут платить больше за съемное жилье", - говорит Любовь Шпырко, директор консалтинговой компании Самсон-ИнвестАналитка. Тем более что на ноябрь-декабрь традиционно приходится период затишья на столичном рынке аренды. Ведь самые активные арендаторы - студенты, сезонные рабочие и молодые семьи - уже, как правило, решили вопрос о временном проживании.

По мнению риэлтеров, остановить подорожание сможет и психологический фактор. Многие собственники квартир уже понимают, что стоимость аренды достигла объективного максимума. Ведь даже жилье самого доступного эконом-класса сегодня все чаще снимают вскладчину по 2, а то и по 3 человека. А это лишь увеличивает риски хозяев получить свою квартиру обратно в ужасном состоянии.

Тем не менее, совсем рост цен не прекратится. Так, по прогнозам Дмитрия Посохова, аналитика консалтинговой компании SV Development, съемное жилье будет дорожать от 1% до 4% каждый месяц.

Но вот резких скачков уже не будет. По мнению Юлии Войналович, ведущего специалиста отдела аренды АН Планета Оболонь, следующий прыжок цен состоится не ранее сентября 2008 года. "Как и в этом году, стоимость аренды в начале осени поднимется на 10-15%, - считает она. - Это связано с повышением деловой активности населения. Спрос на квартиры в сентябре снова резко превысит предложение".

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх