Для догляду за невеликими садовими ділянками, дачами, скверами, а також за фігурними газонами використовується триммер. Він зручний для обробки ділянок, розташованих уздовж доріжок або навколо клумб і кущів.

 • 0
 • Кошик порожній

Доглянута і акуратна ділянка - це просто і швидко

Доглянута і акуратна ділянка - це просто і швидко

Доглянута і акуратна ділянка - це просто і швидко

18.06.201527

Для догляду за невеликими садовими ділянками, дачами, скверами, а також за фігурними газонами використовується триммер. Він зручний для обробки ділянок, розташованих уздовж доріжок або навколо клумб і кущів.

Існують різні види триммерів:

 • Бензинові. Вони вважаються найбільш продуктивними і підійдуть для обробки цілини. Їх перевагою є можливість тривалий час працювати з максимальним навантаженням. До недоліків моделей відносять їх вага і досить великий час на обслуговування. Крім того, при роботі вони шумлять і вібрують. Ці недоліки практично відсутні у сучасних моделей, обладнаних спеціальними двигунами і системами антивибрация. Різновидом бензинових тримерів є мотокоси. Вони комплектуються спеціальними дисками для підрізання більш щільною трави і роботи в важкодоступних місцях.
 • Електричні. Вони відрізняються високою потужністю, безшумною роботою, простотою експлуатації і не впливають на довкілля. Їх використовують для підтримки зовнішнього вигляду поверхонь, які вже приведені в необхідний вид. Харчування до двигуна може подаватися через мережевий кабель або за допомогою акумулятора. Двигун може розташовуватися знизу і зверху. У першому випадку триммер не підходить для підстригання мокрої трави, тривалість його роботи до перерви становить 20-25 хвилин. Його використовують для більш м'якої газонної трави. Другі тримери потужніші і здатні косити траву більш густу і вологу.
 • З кількома насадками. Спеціальний роз'єм дозволяє встановлювати різні насадки. Це дає можливість використовувати тріммер для обрізки кущів, сучків, прибирання снігу і як культиватор. Крім того, його зручніше мити, і він займає менше місця.

Покупцеві пропонується величезний вибір триммерів різних виробників. Великою популярністю користуються тримери шведської компанії Husqvarna. Вони компактні, надійні і прості у використанні. Японські виробники Makita і Echo пропонують міцні і надійні вироби, здатні допомогти в обробці зеленого господарства. Тример американської фірми Champion простий в експлуатації і функціональний.

Головним критерієм при виборі тріммера є той обсяг робіт, який належить виконати з його допомогою. Слід звернути увагу на те, яку траву доведеться підстригати. Для заготівлі сіна або професійної боротьби з небажаною рослинністю, краще використовувати бензиновий тріммер. Для роботи на ділянці з невеликими заростями буде досить електричного.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх