Впервые Донецку был присвоен титул самого богатого города Украины. Хотя он и не смог победить столицу по некоторым отдельным критериям, он занял первое место по общей сумме баллов.
 • 0
 • Кошик порожній

Донецк признан самым богатым городом Украины

Донецк признан самым богатым городом Украины

Донецк признан самым богатым городом Украины

13.08.201225
Население Донецка в три раза меньше, чем в Киеве, но количество отелей, ресторанов и банков из расчета на каждого жителя выше. Город имеет низкий уровень безработицы и ежегодно увеличивает число вновь зарегистрированных предприятий.

Столица Украины, которая занимает вторую позицию, имеет самый большой уровень государственных расходов на душу населения - 5720 гривен. Для сравнения, бюджет Одессы составляет всего 2708 на одного жителя в год. Киев, однако, является лидером на вновь созданные рабочие места.

Самый низкий уровень безработицы в Комсомольске, а наибольшее количество безработных было зарегистрировано в Переяслав-Хмельницком и Севастополе. Третья и четвертая позиции принадлежат Харькову и Херсону соответственно. Львов закрывает первую пятерку.

Наиболее высокий уровень заработной платы традиционно зарегистрирован в Энергодаре (6171 гривен), Кузнецовске (6060 гривен), Южноукраинске (5877 гривен) и Нетешине (5665 гривен). Тем не менее, только высоких зарплат не достаточно, чтобы эти города попали даже в двадцатку лучших. Хотя Трускавец и имеет достаточно низкую среднюю зарплату в 1600 гривен, он занимает 18-е место в рейтинге в связи с наибольшим количеством банков, гостиниц и торгово-развлекательных центров на душу населения.

Что касается рейтинга пространства на одного жителя, то Буча является абсолютным лидером с 105 кв. м городской территории на одного жителя, но это не позволило ему попасть в рейтинг топ-20.

Рейтинг каждого города включает следующие факторы, включая финансирование численность экономически активного населения, среднюю заработную плату, местные расходы бюджета на одного жителя, уровень безработицы, уровень предпринимательской деятельности, развитие торгово-развлекательной инфраструктуры и строительство жилья.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017632 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016718 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх