Делая ремонт в комнате, перед многими встает вопрос, какое напольное покрытие положить на пол. Не хотите стелить линолиум, а на паркет финансовых ресурсов не хватает, тогда остановите свой выбор на ламинате. Разберемся в достоинствах ламината.
 • 0
 • Кошик порожній

Достоинства напольного покрытия - ламината

Достоинства напольного покрытия - ламината

Достоинства напольного покрытия - ламината

28.04.201328

За ламинатом вам будет очень легко ухаживать. Если ваш ребенок будет кататься на роликах по ламинату, а кошки пытаться точить когти, то царапин и вмятин вы не обнаружите. Женские каблуки тоже не оставят на нем следов, так что вместо домашних тапочек гостей можно будет встречать на каблуках. Если ваш непоседа нарисует фломастером зеленую травку на ламинате, то вы ее отмоете специальными чистящими средствами. Не страшна ламинату высокая температура. Так что ничего страшного не произойдет, если муж случайно уронит окурок. Любые пятна оттираются легко.

Влажную уборку надо проводить хорошо отжатой тряпкой, из-за особенности верхнего слоя ламината, он не дает оседать пыли. Хотя вы можете просто пропылисосить пол, этого будет достаточно! Если вы не можете справиться с некоторыми пятнами, то в качестве растворителя можно применять ацетон. Ни в коем случае нельзя для чистки ламината использовать щелочесодержащие и абразивные средства. Если ламинат был поврежден, то есть специальные пасты или карандаши подходящего цвета. 

Плюсы ламината еще в том, что он хорошо поглащает шумы, так что можете спокойно бить тарелки, ваших ссор соседи не услышат. Еще ламинат очень легко укладывается, так что можно его выкладывать всей семьей. Это очень сплачивает!

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017632 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016718 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх