Производственные технологии находятся в постоянном развитии. Благодаря новейшим достижениям науки стало возможным создание уникального строительного материала - стекло-магниевого листа (магнезит, СМЛ, магнелит). Это изобретение вскоре может заменить все привычные для нас материалы, такие как ДСП, гипсокартон и т. д.
 • 0
 • Кошик порожній

Достойная замена гипсокартону - стекло-магниевый лист

Достойная замена гипсокартону - стекло-магниевый лист

Достойная замена гипсокартону - стекло-магниевый лист

08.03.201324

Самое важное, что СМЛ изготавливается из натуральных составляющих: опилок, магния, перлитового песка. Все материалы смешивают в нужных пропорциях, заливают в специальную форму и укрепляются со всех сторон стеклотканью. Затем плита в течении суток накапливает прочность, а после сохнет естественным путем еще 6 суток. При производстве СМЛ не используют клей, летучие и вредные вещества.

СМЛ очень прочный материал, как в сухом виде, так и в намокшем. В воде он не расслаивается и не лопается. Так же материал обладает большой гибкостью, позволяя создавать радиус кривизны до 3-х метров. Выдерживает температуру 1500 градусов до 3-х часов, не дымя и не плавясь. Морозостойкость магнелита выше чем у гипсокартона в 3 раза. Благодаря прекрасным теплоизоляционным свойствам СМЛ можно использовать для отделки бань или саун. Он обладает также и высокими показателями звукоизоляции. При всем при этом магнелит очень легкий - квадратный метр толщиной 8 мм весит 7 кг. 

На СМЛ идеально кладется краска, штукатурка, плитка, обои.

Использовать его можно при отделки потолка, стен или пола в любом помещении.

Благодаря всем этим положительным свойствам СМЛ становится популярным и востребованным на мировом рынке строительных материалов.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх