Ще одна модель заглибних дренажних насосів, представлена на вітчизняному ринку черговою німецькою компанією

 • 0
 • Кошик порожній

Дренажний насос AL-KO особливості вибору

Дренажний насос AL-KO особливості вибору

Дренажний насос AL-KO особливості вибору

07.03.201660

AL-KO. Насоси AL-KO є в класичній комплектації, преміум і Comfort. І так само, як і всі насоси німецьких виробників, моделі AL-KO іменуються по максимальній продуктивності, яку може видати дана модель. Наприклад, AL-KO Drain 7000 Classic - модель класичної комплектації з продуктивністю 7000 л / год. Ця модель найбільш поширена у нас і має набір всіх необхідних характеристик для повсякденного побутового використання. Це потужність 350 Вт, глибина занурення до 5 м при висоті подачі води до 6м, а також можливість відкачування води з вмістом домішок до 5%. Крім того, система AL-KO Classic оснащена захистом від перегріву, зручна в експлуатації і під час перевезення і компактна. Подібну модель можна замовити на сайті компанії Стройтех або на сайті офіційного дилера компанії в Україні.

Насоси моделей Comfort цієї компанії мають більш високою потужністю і продуктивністю. Вони призначені для термінових робіт, наприклад, при витоку води або в уже затоплених приміщеннях. При цьому, на відміну від моделей Comfort з серії виробника Gardena, ці насоси більш зручні при транспортуванні і вест всього 5-6 кг. У насосів AL-KO Comfort існує два режими: ручний і автоматичний, і між ними легко можна перемикатися.

Premium-варіації насосів AL-KO мають найвищими параметрами і, відповідно, найвищою ціною. Продуктивність цих моделей досягає 13000 літрів на годину, а діаметр латунного кріплення збільшений до 42мм для очищення води від забруднень. Крім того, "преміумні" насоси можуть володіти іншими додатковими або виділяються характеристиками. Наприклад, садовий насос AL-KO Jet 6000 Premium при порівняно невеликій для своєї категорії продуктивності забезпечують майже безшумну роботу і можливість подачі води на висоту до 60 метрів. Потужність двигуна такого насоса становить 1400Вт - найвища потужність в цій категорії. При цьому в ці моделі є декілька розважальних додаткових функцій, таких, як захист від холостого ходу, попередній фільтр, режим економії електроенергії.

У будь-якому випадку, варіанти Comfort і Premium призначені для більш конкретних виробничих потреб, в той час як класичний варіант підійде клієнтам з повсякденними потребами.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх