Ще одна модель заглибних дренажних насосів, представлена на вітчизняному ринку черговою німецькою компанією

  • 0
  • Кошик порожній

Дренажний насос AL-KO особливості вибору

Дренажний насос AL-KO особливості вибору

Дренажний насос AL-KO особливості вибору

07.03.2016146

AL-KO. Насоси AL-KO є в класичній комплектації, преміум і Comfort. І так само, як і всі насоси німецьких виробників, моделі AL-KO іменуються по максимальній продуктивності, яку може видати дана модель. Наприклад, AL-KO Drain 7000 Classic - модель класичної комплектації з продуктивністю 7000 л / год. Ця модель найбільш поширена у нас і має набір всіх необхідних характеристик для повсякденного побутового використання. Це потужність 350 Вт, глибина занурення до 5 м при висоті подачі води до 6м, а також можливість відкачування води з вмістом домішок до 5%. Крім того, система AL-KO Classic оснащена захистом від перегріву, зручна в експлуатації і під час перевезення і компактна. Подібну модель можна замовити на сайті компанії Стройтех або на сайті офіційного дилера компанії в Україні.

Насоси моделей Comfort цієї компанії мають більш високою потужністю і продуктивністю. Вони призначені для термінових робіт, наприклад, при витоку води або в уже затоплених приміщеннях. При цьому, на відміну від моделей Comfort з серії виробника Gardena, ці насоси більш зручні при транспортуванні і вест всього 5-6 кг. У насосів AL-KO Comfort існує два режими: ручний і автоматичний, і між ними легко можна перемикатися.

Premium-варіації насосів AL-KO мають найвищими параметрами і, відповідно, найвищою ціною. Продуктивність цих моделей досягає 13000 літрів на годину, а діаметр латунного кріплення збільшений до 42мм для очищення води від забруднень. Крім того, "преміумні" насоси можуть володіти іншими додатковими або виділяються характеристиками. Наприклад, садовий насос AL-KO Jet 6000 Premium при порівняно невеликій для своєї категорії продуктивності забезпечують майже безшумну роботу і можливість подачі води на висоту до 60 метрів. Потужність двигуна такого насоса становить 1400Вт - найвища потужність в цій категорії. При цьому в ці моделі є декілька розважальних додаткових функцій, таких, як захист від холостого ходу, попередній фільтр, режим економії електроенергії.

У будь-якому випадку, варіанти Comfort і Premium призначені для більш конкретних виробничих потреб, в той час як класичний варіант підійде клієнтам з повсякденними потребами.

Інші новини розділу

наверх