Как утверждают итальянские исследователи, мало того, что антибиотики не эффективны при лечении простудного кашля у детей, они еще и могут замедлить процесс выздоровления.
 • 0
 • Кошик порожній

Эффективны ли антибиотики при лечении детского кашля?

Эффективны ли антибиотики при лечении детского кашля?

Эффективны ли антибиотики при лечении детского кашля?

26.10.201252
К такому выводу ученые пришли на основе результатов изыскания, в рамках которого они наблюдали за процессом лечения трехсот пяти детей, страдающих острым простудным кашлем. Все участники эксперимента были разделены на три группы, первая из которых в качестве лечения получала только антибиотики. Второй группе в комбинации с антибиотиками были предложены лекарства, подавляющие кашель, детей же из контрольной группы медикаментозными препаратами не лечили вовсе.

Как выяснилось, пациенты, получавшие наряду с антибиотиками и противокашлевые лекарства, восстановились гораздо быстрее той группы, где лечили только антибиотиками. Причем употребление одних лишь антибиотиков не позволило детям выздороветь раньше контрольной группы.

По словам ведущего автора исследования Франческо де Блазио из Болонского университета, зачастую антибиотики в качестве лечения простудного кашля медики прописывают, чтобы "успокоить родителей", ведь эффективно эти средства борются с бактериями, а не с вирусами.

"Антибиотики - не лучшая терапия при кашле, но они могут быть полезны при основных инфекциях. Однако их использование для лечения кашля без подозрений на инфекцию может быть очень вредным. Повторное использование антибиотиков, особенно когда они являются не эффективными, может привести к неблагоприятным аллергическим реакциям и вызвать резистентность к лекарственным препаратам", - говорит доктор де Блазио.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017632 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016718 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх