Фарба необхідна для краси, чистоти і захисту. З її допомогою можна створити унікальний предмет, відреставрувати старий, захистити від негативних дій навколишнього середовища.

 • 0
 • Кошик порожній

Емульсійні фарби для оздоблення приміщень

Емульсійні фарби для оздоблення приміщень

Емульсійні фарби для оздоблення приміщень

16.07.201532

Фарба необхідна для краси, чистоти і захисту. З її допомогою можна створити унікальний предмет, відреставрувати старий, захистити від негативних дій навколишнього середовища.

Молоткова фарбу можна розділити за функціями: для обробки (створення естетичного вигляду), для захисту предмета від будь-яких шкідливих впливів. 

Емульсійні фарби розводять з використанням водою, вони добре лягають на поверхню, проте, металеві поверхні попередньо необхідно заґрунтувати, щоб уникнути корозії. Емульсійні фарби не завдають на поверхні, раніше пофарбовані глянцевими або клейовими фарбами. Поверх покриття емульсійної фарби дозволено використовувати будь-яке інше. Вони не токсичні і пожароустойчиви. 

Емульсійні фарби мають ще більш детальне поділ: водоемульсійні, водно-дисперсійні, латексні, силіконові, акрилові і поливинилацетатні. 

Водоемульсійні і водно-дисперсійні фарби чудово пропускаю повітря, підходять для використання в місцях з високою вологістю (ванна, санвузол), зберігають свій колір. Однак їх не слід застосовувати для зовнішніх робіт. Вони не морозостійкі. Водоемульсійна матова фарба з часом змивається, має широку гаму кольорів. Ввідно-дисперсійна стійка до вологого впливу, в основному, білого кольору. Безсумнівним достоїнством цього виду фарб служить невисока цінова політика. 

Акрилові фарби, висихаючи, створюють плівку, що захищає предмет від будь-яких впливів. Ця фарба морозостійка, але тільки після її повного висихання. Чи не вигоряє на сонці, добре захищає металеві конструкції від корозії, вологостійкість. Фарбу можна наносити на сиру штукатурку. Ціна на фарбу досить висока. 

Поливинилацетатні (ПВА) - бюджетні фарби. Добре підходить для фарбування стель. Стійка до світла, впливу різних жирів, але при частому очищенні поверхні водою змивається.

 Латексні - мають високий ступінь стійкості до вологого впливу. Вартість фарби, порядком, висока. Використовувати можна на будь-яких поверхнях, особливо там, де відбувається часте миття. 

Силіконові фарби створюють водонепроникну поверхню, добре пропускають повітря. Їх можна наносити на сиру штукатурку. Ідеально застосовувати в лікарнях, лабораторіях. Вони стійкі до розвитку мікроорганізмів, до забруднень.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх