Нового мирового финансового кризиса, который зацепит и украинский рынок банкиры ожидают весной, а вот эксперты уверены - экономических катаклизмов не будет. Правда, прогнозные показатели рынка на следующий год и у аналитиков, и у практиков по большей части совпадают.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Евро и доллар подорожают в новом году?

Евро и доллар подорожают в новом году?

Евро и доллар подорожают в новом году?

23.04.200813

В частности, прогнозируют, что инфляция в следующем году превысит уровень, заложенный в бюджете. Виной этому - отсутствие достаточных инструментов ее сдерживания. Эксперты предусматривают ее на уровне 11-12%, передает 5 канал.

Не претерпит изменений кредитно-депозитная политика, максимальная вариация ставок здесь прогнозируется в пределах 1%. Не ожидают и ревальвации гривни, которая могла бы уменьшить инфляцию, говорят специалисты. Однако, ожидают подорожания евро в первом квартале 2008 года до семисот шестидесяти гривен за сотню, а с лета - и укрепление доллара.

Александр Сугоняко, президент ассоциации украинских банков отмечает: "Самый пик - в апреле мае будет очередной международный кризис . Нужно готовиться и замещать ликвидность, идущую из внешних рынков на внутренние".

 Николай Ивченко, аналитик финансового рынка в свою очередь, говорит: "Никакого кризиса не будет - пек его или сейчас, или уже пройден. Главные задания - это борьба с инфляцией и уменьшение торгового дефицита". 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017552 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016459 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016625 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016444 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016480 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016472 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016632 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016489 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх