Миллиардер и со-основатель PayPal Питер Тиль, который был также одним из первых инвесторов Facebook и членом совета компании, продал 20 млн. ее акций на фоне падения их стоимости.
 • 0
 • Кошик порожній

Facebook. Начало конца?

Facebook. Начало конца?

Facebook. Начало конца?

21.08.201227
Он инвестировал в Facebook $500.000 в 2004 году.

Акции были проданы в четверг и пятницу по цене от $19,27 до $20,69 на общую сумму в $396 млн. Ранее в мае он уже продал 16,8 млн. акций компании на сумму в $640 млн. Генеральный директор Facebook Марк Цукерберг до сих пор не может продать свои акции, падение стоимости которых обошлось ему в $10 млрд.

Тиль планирует использовать высвободившиеся денежные средства для финансирования новой инвестиционной компании, организованной в начале этого года. Ее офис будет расположен в Сан-Франциско.

Еще 1,66 млн. акций Facebook будут выставлены на продажу в течение ближайших девяти месяцев, что окажет негативное влияние на состояние компании. Однако самое большое испытание на долю Facebook выпадет в ноябре, когда следующая партия из 1,2 млрд. акций получит право на продажу.

В падении стоимости акций Facebook критики обвиняют Марка Цукерберга, призвав его уйти с поста генерального директора. Эксперты полагают, что 28-летний учредитель должен придерживаться того, что он делает лучше всего, а именно быть технологическим новатором, а руководить компанией должен более опытный человек.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх