Застосування такого виду оздоблювальних робіт, як фарбування, поширене. У цілому нині, фарбування процес не складний, не трудомісткий і вимагає певних професійних умінь. Виконати фарбування зможе будь-яка людина, при цьому, смокче не обов'язково застосовувати спеціалізований інструмент.

 • 0
 • Кошик порожній

Фарби для фарбування

Фарби для фарбування

Фарби для фарбування

12.03.201430

Застосування такого виду оздоблювальних робіт, як фарбування, поширене. У цілому нині, фарбування процес не складний, не трудомісткий і вимагає певних професійних умінь. Виконати фарбування зможе будь-яка людина, при цьому, смокче не обов'язково застосовувати спеціалізований інструмент.

Наносяться фарби за допомогою таких інструментів, як валик, кисть, кулевізатор та інші установки, що розпилюють. Фарба є досить економічним матеріалом, здатним не тільки захищати оброблені нею конструкції, але й робити їхній вигляд більш привабливим.

Нерідко для внутрішніх або зовнішніх робіт використовують емалеві масляні фарби, яких на ринку представлений широкий асортимент. Розрізняють ці субстанції не лише за колірною приналежністю, а й за складом, активними речовинами, компонентами. Емалевим фарбам віддають перевагу у випадках, коли потрібно отримати щільний захисний шар та привабливий зовнішній вигляд виробу.

Один з яскравих представників матеріалів, що найбільш використовуються для фарбування - емалева фарба ма-15. Ця субстанція має відмінні технологічні характеристики та високі естетичні показники.

Ця фарба добре справляється зі своїм прямим призначенням, причому використана може бути в різних кліматичних умовах. Надійно захищає оброблені конструкції від впливу вологи та атмосферних опадів. Завдяки їй оброблені поверхні довше залишаються придатними до експлуатації.

Однією з відмінних характеристик є здатність фарби швидкого висихання. Повне висихання субстанції настає не пізніше ніж через 24 години після нанесення. Однак цього часу буде потрібно для висихання кожного з шарів нанесеного покриття. Як правило, вистачає 2 шарів. Але, якщо використовується занадто світлий тон емалі ма-15, що наноситься на темну поверхню, може знадобитися 3-4 шари.

Як і будь-якого іншого лакофарбового матеріалу, для розведення цієї емалі буде потрібно розчинник. Також, для забезпечення більш надійного захисту та високого ступеня агдезії, може знадобитися попередня обробка робочої поверхні ґрунтовкою. Звернути увагу варто на те, що ґрунту на сьогоднішній день так само представлено декілька видів. Наприклад, вкрай вдалим вибором можна вважати такий матеріал, як ґрунтовка фл-03к

Однак, вибираючи супутні матеріали, слід вивчити рекомендації виробника, так як не всі товари цієї категорії поєднуються між собою. Щоб уникнути псування самих матеріалів або поверхонь, що обробляються, потрібно звернути увагу на допустимість їх з'єднання.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх