Як не стараються економити господарі квартир і будинків гроші під час ремонту, але практично через рік-два всім доводиться заново перефарбовувати пол дома.

 • 0
 • Кошик порожній

Фарбування підлоги

Фарбування підлоги

Фарбування підлоги

15.03.201537

Як не стараються економити господарі квартир і будинків гроші під час ремонту, але практично через рік-два всім доводиться заново перефарбовувати пол дома.

Пов'язано це найчастіше з тим, що в гостях буває велика кількість народу, а також періодично по квартирі переміщують меблі.

Щоб якісно і надійно пофарбувати підлогу в своїй квартирі, необов'язково наймати групу малярів. Цілком достатньо буде вибрати для цього погожі літні вихідні.

Фарба для підлоги буває декількох видів. Але все частіше хазяйський погляд зупиняється на банках з акрилової емаллю. Це пов'язано не тільки з тим, що емаль сохне в кілька разів швидше, але і з тим, що кольори емалі більш насичені і різноманітні, що дозволяє підібрати відповідний тон практично під будь-який інтер'єр.

Для фарбування підлоги потрібно кілька видів інструментів.

 Це малярні валики різного розміру (дозволять заощадити масу часу і власних сил при фарбуванні), кисті-раклі (набагато більш рівне нанесення фарби), а також кисті-торцювання для забарвлення кутів і плінтусів. 

Набагато краще і надійніше буде проведено фарбування підлоги, якщо попередньо видалити металевими шпателями шар старої фарби для підлоги, і прогрунтувати поверхню самої підлоги.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх