Знаменитый писатель Америки Филип Рот заявил о том, что завершает свою карьеру. Лауреат Пулитцеровской премии больше не выпустит ни одного своего произведения. Его роман "Немезида", вышедший в 2010 году стал его последним писательским трудом.
 • 0
 • Кошик порожній

Филип Рот больше не будет писать

Филип Рот больше не будет писать

Филип Рот больше не будет писать

13.11.201235
По словам Рота, после этого он работал над своим архивом, который послужит материалом для написания биографии о писателе. Причем, сам он не будет писать мемуары. Биографией Филипа Рота займется Блейк Бейли, который раньше имел опыт описания жизни таких знаменитостей, как Джон Чивер и Ричард Йейтс.

Филип Рот не жалеет о завершении писательской карьеры. У него просто не осталось сил на новые произведения. Он ставит точку.

Напомним, Филип Рот появился на свет в 1933 году в Ньюарке. Обучался в Бакнеллском университете, который окончил в 1954 году. Преподавал в Чикагском университете, писал рецензии на фильмы и программы в издании The New Republic. Его первой опубликованной книгой стал сборник рассказов и повестей под названием "Прощай, Коламбус". За него писателя наградили Национальной книжной премией. В 1962 году опубликовали его роман под названием "Наплевательство". В 1998 году Филип Рот удостоен Пулитцеровской премии за произведение "Американская пастораль".

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх