Для массового потребителя французские окна пока еще не слишком популярны, но уже начинают входить в моду среди настоящих ценителей эстетики и комфорта. Само название окон свидетельствует об их происхождении. Они появились во Франции в конце VII века и с тех пор не утратили своей актуальности.
 • 0
 • Кошик порожній

Французские окна

Французские окна

Французские окна

09.03.201330

Французское окно - это оконный проем во всю стену, от пола до потолка, с отрывающимися фрамугами из-за чего их называют окна-двери. Поэтому устанавливать их надо или на первом этаже, с выходом на террасу или в сад, или при наличии террасы (в крайнем случае балкона или лоджии) на верхних этажах. Очень привлекателен вариант пентхауза с выходом на благоустроенную крышу. Классический вариант характерен арочным завершением, современный - в основном прямоугольной формы, во всех случаях отсутствует горизонтальный импост. Часто из-за большой площади остекления створки делаются не распашными, а раздвижными, что позволяет освободить от зоны открывания полезную площадь террасы или балкона.

Современные французские окна выпускаются многими фирмами-производителями окон. Изготавливаются они из клееной древесины, металла, металлопластика, со стеклопакетом. Вопрос утечки тепла решается путем специального теплосберегающего напыления на стекло и заполнения стеклопакета аргоном. 

В новом строительстве французские окна предусматриваются и рассчитываются в проекте, а при замене обычных окон в существующих зданиях необходимо учитывать несущую способность стен, перемычек и перекрытий, правильно рассчитать новые нагрузки на них. 

 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх