В эти выходные в столице можно посетить праздничную экспозицию "Украинское Рождество", а также выставку скульптур изо льда. В рамках детской программы состоится аттракцион с участием поросят и фестиваль "В гостях у сказки". До 19 января будет работать выставка ледовых скульптур в сквере, расположенном неподалеку от НД "Украина".
 • 0
 • Кошик порожній

Где можно провести выходные в Киеве?

Где можно провести выходные в Киеве?

Где можно провести выходные в Киеве?

09.01.201015
Здесь можно покататься на ледовой горке, увидеть персонажей "Ледникового периода". Более того, в скором времени откроется лабиринт, сделанный изо льда. Перед входом гостей встречает Дед Мороз и раздает им подарки. Цены входных билетов - 20 (для взрослых) и 10 гривен (для детей).

В Национальном музее им. Тараса Шевченко открылась выставка "Украинское Рождество", где можно увидеть праздничные атрибуты, изготовленные мастерами со всей страны - "пауки", "звезды" для колядников, вертепы, дидухи. В дополнение к
этому, на выставке будут представлены традиционные для рождества детские игрушки, рождественскими иконы и вытынанки. Музей расположен по адресу: бульвар Шевченко, 12, рабочее время - с 10:00 до 18:00.

В кинотеатре "Жовтень" проходит детский рождественский фестиваль "В гостях у сказки". Программа включает в себя вручение сладких подарков, поздравления от Снегурочки и Деда Мороза, "свин-шоу" - цирковое шоу с участием вьетнамских карликовых поросят (будет проходить в фойе кинотеатра), а также просмотр нового фильма для детей. 26 и 27 декабря "свин-шоу" начнется соответственно в 13:00 и 18:00, как сообщает Лига.

Среди столичных галерей хотелось бы также отметить выставку Владислава Мамсикова под названием "Взрослый взгляд на актуальное искусство" (проходит на Андреевском спуске в "Ludmila Bereznitska& Partner Gallery"), инсталляцию художника Михаила Радя под названием "Сверчок в камышах" (в галерее "АВС-арт"), инсталляцию из керамических подушек художницы Елены Бланк "Сон" (в арт-центре "Я Галерея").

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017583 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016492 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016669 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016499 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016471 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016507 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016503 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016482 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016665 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016518 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх