На сегодняшний день, на рынке коммерческой недвижимости Киева, наблюдается дефицит небольших помещений по приемлемой цене для малого бизнеса, которые можно использовать под небольшие магазины, мастерские или офисы. При этом капитальное строительство, еще до сих пор не отошедшее от кризиса, не в состоянии устранить дефицит, в данном сегменте рынка.
 • 0
 • Кошик порожній

Гидроизоляция подвалов в старых домах

Гидроизоляция подвалов в старых домах

Гидроизоляция подвалов в старых домах

21.03.201326

Одним из путей, который мог бы помочь решить этот вопрос, было бы использование, для этих целей, большого количества не эксплуатируемых, на сегодняшний день, подвальных помещений. Основной трудностью возникающей на этом пути является, необходимость больших капитальных вложений в ремонт подвальных помещений для их последующего ввода в эксплуатацию в качестве объекта коммерческой недвижимости. Львиную долю в затратах по ремонту подвалов занимает их гидроизоляция.

Затраты на гидроизоляцию подвалов жилых домов, в большей степени, связаны с проведением работ по их откапыванию и последующему благоустройству придомовой территории после проведения работ. А если добавить к этому еще и неудобства для жильцов дома, связанные с проведением этих работ, то ремонт таких подвалов превращается в серьезную проблему.

Применение, технологии инъектирования полиуретановых смол, для создания водонепроницаемого экрана снаружи здания, позволит быстро и качественно провести гидроизоляционные работы в старых подвалах, без дополнительных неудобств и затрат связанных с благоустройством придомовой территории. Суть данного метода состоит в проведении инъекционных работ изнутри здания. При этих работах,через наружную стену подвала, происходит закачка в грунт гидроактивных полиуретановых смол, которые вступая в взаимодействие с влагой, снаружи подвала, увеличиваются в объеме и создают водонерастворимый гидроизоляционный экран. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх