З чого ж складається лист гіпсокартону? І чому він отримав таке велике визнання у дизайнерів інтер'єру?

  • 0
  • Кошик порожній

Гипсокартон вам в помощь

Гипсокартон вам в помощь

Гипсокартон вам в помощь

24.06.2015107

З чого ж складається лист гіпсокартону? І чому він отримав таке велике визнання у дизайнерів інтер'єру?

Ну, все по порядку. А це всього лише картон зовні і гіпс всередині, ну і для міцності - добавки зі спеціальних компонентів. Він і легкий і екологічно нешкідливий, що вже говорити, навіть його кислотність схожа за рівнем зі шкірою людини, поєднання якості сировини і вимогливий підхід. І ще у деяких видів є великий плюс - вогнестійкість! На нього можна наносити будь-які оздоблювальні матеріали, їх не потрібно штукатурити, і великий плюс - вони підсилюють термоізоляцію. І розкроїти цей матеріал процес нетрудомісткий. 

А дизайнерам він подобається тому що, з гіпсокартоном можна зробити і арки, і колони, і змінити простір як вашій душі завгодно. Можна зробити різні перегородки, навіть дуже ширини, висоти і в ці перегородки заховати все, що так псує зовнішній вигляд і не радує наш погляд - дроти, кабелі, комунікації. І простір квартири змінюється до невпізнання. І робиться це легко і невимушено при мінімумі фізичних витрат. 

Для ванн застосовується інший вид гіпсокартону - водостійкі, коли їх виробляють, то вводять речовини, які борються з грибком. А так як в наших квартирах стіни дуже нерівні, а у ванній потрібен обов'язково кахель, знову на допомогу до нас приходить гіпсокартон, яким можна вирівняти стіни, і зверху оформити плиткою. 

Не менш популярна область для застосування - це стелі. Гіпсокартон є в цій області найпопулярнішим. Адже можна додати стелі форму кола, багатогранник, оформити кілька рівнів і вбудувати туди підсвічування. І що дуже добре - старий стеля не потрібно чіпати, а зробити каркас і в ньому закріпити листи гіпсокартону. 

З гіпсокартону робляться всілякі ніші, шафа купе, гардеробну, спорудити красиву конструкцію на будь-який смак. Особливу увагу хочеться приділити вбиральні, так як шафи масивні і займають багато місця, гардеробна - відмінне рішення і потрібно для цього дві бічні стінки і двері, але і двері можна не ставити, а просто повісити фіранки, а можна і зовсім залишити відкритою. І якщо ви задумали якесь оригінальне рішення в перебудові і дизайні квартири, то вам дуже в цьому допоможе така універсальна річ - гіпсокартон.

Інші новини розділу

наверх