Оказывается, паразиты, которые есть в организме человека, не такие уж и невинные создании. Мичиганские ученые под руководством Лены Брундины выяснили, что они могут привести к таким изменениям в мозге, которые толкают человека к самоубийству.
 • 0
 • Кошик порожній

Глисты могут привести к самоубийству?

Глисты могут привести к самоубийству?

Глисты могут привести к самоубийству?

21.08.201232

У 10-20 процентов жителей США в организме есть паразиты, называемые токсоплазмой. Однако ранее считалось, что у большинства она пребывает в неактивном состоянии. Оказалось - нет. Она незаметно вызывает воспаления, вырабатывает метаболиты, которые со временем повреждают мозговые клетки.

Это исследование - первое, которое связало суицид с заражением паразитами. Люди, зараженные паразитом, действительно намного чаще думают о самоубийстве. Однако это вовсе не означает, что все зараженные прервут свою жизнь - есть и другие факторы, которые влияют на предрасположенность к суициду.

В 2009 году в Штатах больше тридцати семи человек покончили жизнь самоубийством. У 90 процентов при этом наблюдались психические расстройства. Ученые говорят - чтобы получить полную картину, нужно провести дополнительные исследования и связать три фактора - психические заболевания, паразитов и суицид.

"Если мы сможем найти людей, зараженных этим паразитом, то это поможет нам увидеть, кто находится на более высоком уровне риска", - делятся планами исследователи..

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх