Цены на нефть упали в понедельник после того, как китайские экономические показатели показали слабую надежду на рост второй по величине экономики в мире.
 • 0
 • Кошик порожній

Глобальные проблемы растут, а нефть - падает

Глобальные проблемы растут, а нефть - падает

Глобальные проблемы растут, а нефть - падает

17.10.201228
Нефть марки Benchmark с поставкой в ноябре снизилась на 79 центов до $91,07 за баррель во время электронных торгов на Нью-йоркской товарной бирже. Нефть Brent, которая используется для определения стоимости международных сортов нефти, снизились на 58 центов до $113,03 за баррель в ходе торгов на лондонской бирже.

Торговые данные, опубликованные в субботу, показали, что китайский импорт возродился немного после сокращения в предыдущем месяце, но вырос лишь на 2,4%, что свидетельствует о том, что о восстановлении пока еще рано говорить. Инфляция в Китае снизилась в сентябре, но аналитики сомневаются, что это будет толчком для властей активизировать усилия по стимулированию экономики.

Экономический рост Китая упал до трехлетнего минимума (7,6% за третий квартал), и аналитики ожидают рост дальнейшего снижения до 7,3%.

В пятницу Международное энергетическое агентство опубликовало новый отчет, прогнозирующий замедление роста спроса на нефть в течение ближайших пяти лет. Он сослался на вялую мировую экономику и растущую энергетическую эффективность. Агентство также прогнозирует, что поставки будут увеличиваться отчасти потому, что производство в США из сланцевых пластов превышает ожидания. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх