Премьер-министр Греции Антонис Самарас заявил, что парламент принял сегодня утром бюджет страны на 2013 год. Перед этим парламент Греции одобрил включение в бюджет дальнейших мер экономии для обеспечения нового транша спасения от международных кредиторов.
 • 0
 • Кошик порожній

Греческий парламент принял бюджет на 2013 год

Греческий парламент принял бюджет на 2013 год

Греческий парламент принял бюджет на 2013 год

13.11.201226
Решающее голосование о бюджете последовало после утверждения нового пакета жесткой экономии и реформ, открывающих путь для 13,5 млрд. евро на 2013-2014 годы.

Парламентская ратификация двух законопроектов была предложена Европейским союзом и Международным валютным фондом, как "предпосылки" для оказания дальнейшей жизненной помощи Греции. Без нее стране может не хватить наличных резервов уже в предстоящую пятницу.

Однако, ЕС и МВФ по-прежнему не могут прийти к согласию по выбору способов обеспечения устойчивости суверенного долга Греции и противодействия кризису. Сегодня встреча в Брюсселе должна дать "зеленый свет" кредитной программе для Афин.

Для того, чтобы покрыть свои непосредственные потребности в финансировании, пока проблема не будет решена, Греция проведет во вторник новый аукцион казначейских векселей в рамках своей ежемесячной программы продаж.

Антонис Самарас, а также Министр финансов Яннис Стурнарас, отправятся в Брюссель на следующей неделе, чтобы обсудить детали получения Грецией финансовой помощи вовремя.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх