Об этом говорится в сообщении пресс-службы компании. "Мы получаем обзоры аналитиков рынка, которые аргументируют рост цен на жилье в сентябре на 3-5% и выше.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

ХХI век намерена повысить цены на свои объекты бизнес-класса на 2,5-4% в октябре

ХХI век намерена повысить цены на свои объекты бизнес-класса на 2,5-4% в октябре

ХХI век намерена повысить цены на свои объекты бизнес-класса на 2,5-4% в октябре

03.10.200714

Об этом говорится в сообщении пресс-службы компании. "Мы получаем обзоры аналитиков рынка, которые аргументируют рост цен на жилье в сентябре на 3-5% и выше.
Учитывая повышенный спрос на жилье бизнес-класса мы планируем в октябре поднять цены на наши жилые проекты на 2,5-4% ", - цитирует директора департамента управления активами компании Татьяну Честнейшую, "XXI Век".

Среди основных причин повышения стоимости жилья эксперты называют рост стоимости строительных материалов, решение местных властей об отчислениях на развитие инфраструктуры города на уровне 20% от стоимости построенного жилья, а также сезонный рост цен после летнего спада активности на рынке недвижимости. Цены на жилье в Киеве с января по сентябрь, по оценкам компании, в 2007 г. выросли в среднем на 10,6 %.
  Средняя стоимость 1 кв. м жилья в Киеве за этот период выросла на первичном рынке на 16,7 %, на вторичном - на 8,7 %. В 2005 г. "XXI век" продал 35% своих акций на Лондонской фондовой бирже за $139 млн. "XXI век" является одной из ведущих девелоперских компаний. Проектный портфель компании включает все виды коммерческой недвижимости.  

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх