А між тим, холодильник холодильнику різниця, і багато хто зі звичних нам приладів, несучих вірну службу день у день, мають свої "родзинки". Виробники побутової техніки невпинно вкладають кошти в розробку нових технологій, завдяки яким кожне нове покоління холодильників поводиться краще, ніж попереднє - шумить менше, морозить швидше, зберігає свіжість продуктів охолоджених довше.

 • 0
 • Кошик порожній

Холодильник Whirlpool плюси і мінуси

Холодильник Whirlpool плюси і мінуси

Холодильник Whirlpool плюси і мінуси

22.10.201557

А між тим, холодильник холодильнику різниця, і багато хто зі звичних нам приладів, несучих вірну службу день у день, мають свої "родзинки". Виробники побутової техніки невпинно вкладають кошти в розробку нових технологій, завдяки яким кожне нове покоління холодильників поводиться краще, ніж попереднє - шумить менше, морозить швидше, зберігає свіжість продуктів охолоджених довше.

Є власні напрацювання і у популярного бренду Whirlpool: Холодильник Whirlpoo, пральна машина, кондиціонер або кухонна плита - який-небудь представник найширшого асортименту побутової техніки, що випускається цим відомим у всьому світі виробником, напевно вам зустрічався. Компанія Whirlpool не так давно відзначила свій столітній ювілей. Напрацьований за всі ці роки досвід створення техніки, покликаної полегшувати наші повсякденні турботи і клопоти, дозволяє їй час від часу дивувати покупців по-справжньому шикарними інженерними знахідками. Відмінними рисами холодильних і морозильних агрегатів Whirlpool вважається універсальність їх дизайну. Вони виглядають сучасно і стильно, демонструючи при цьому вражаючу функціональність.

Нові холодильники Whirlpool - представники особливого покоління техніки, в якому реалізована технологія Fresh Control і "Шосте почуття". Перша являє собою набір чутливої ​​до перепадів температури електроніки, яка моментально фіксує зміни стандартного режиму роботи пристрою (наприклад, при випадковому відкритті дверцят або в результаті перебоїв в електроживленні) і пристосовується до них. Якщо в якійсь частині камери відбувається раптове підвищення температури, "розумна" система відразу ж направляє туди потік холодного повітря, щоб нормалізувати умови зберігання продуктів і запобігти їх нагрівання.

Технологія "Шосте почуття" дозволяє знизити енергоспоживання холодильника, оскільки він виробляє охолодження камер не постійно (як це зазвичай відбувається в більшості холодильників), а тільки в разі потреби. Якщо ви протягом декількох годин не відкриваєте дверцята пристрою, за рахунок герметичності камери в ній підтримується стабільна температура. Визначаючи ступінь завантаженості холодильника продуктами, технологія Fresh Control використовує строго обмежена кількість охолодженого повітря, що також сприяє зниженню споживання електрики. З урахуванням постійно зростаючих цін на енергоносії така побутова техніка може послужити непогану службу економним господарям.

Один з найбільш грізних ворогів продуктів, які ви хочете зберегти свіжими якомога довше - сухе повітря. Холодильник Whirlpool справляється і з цією проблемою, автоматично підтримуючи в камері оптимальний рівень вологості (70-85%). А ще за таким обладнанням дуже просто доглядати завдяки наявності спеціального покриття полиць і внутрішніх стінок: його відштовхуючий вологу і бруд ефект запобігає розтіканню плям і допомагає швидко і без особливих зусиль видаляти забруднення. Що стосується зовнішньої обробки, то тут бренд Whirlpool не змінив своїм традиціям: дотримуючись класичного стилю, його дизайнери розробили кілька варіантів колірного оформлення, причому поряд зі звичними білими і чорними холодильниками покупцям доступні більш оригінальні рішення - з поверхнею, що імітує вироблену шкіру або рельєфний нешліфований метал .

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх