Гостиная это, пожалуй, самая основная комната в квартире или доме. Здесь собираются и встречаются всей семьей, после трудового дня, и здесь же принимают гостей. Поэтому так значимо создать ту атмосферу, в которой будет комфортно и уютно не только семье, но и гостям.
 • 0
 • Кошик порожній

Интерьер уютной гостино

Интерьер уютной гостино

Интерьер уютной гостино

02.02.201326

Для этого необходимо, в оформлении гостиной, выдерживать какой-то один стиль, который можно выбрать по своему желанию и вкусу. Независимо от стиля, необходимыми предметами мебели для гостиной, остаются диван и кресла. Все остальное служит, уже как бы дополнительными составляющими декора. Мебель располагают так, чтобы оставалось достаточно пространства для передвижения по комнате, ничего не задевая и не двигая.

Кроме мягкой мебели, в интерьере гостиной так же используют секционную и многофункциональную, в набор которой входят различные шкафы, комоды и т.д. Если площадь позволяет, красивым дополнением послужит камин, рядом с которым можно расположить кресла. Огромную роль в создании уюта, играют напольные ковры. Самый подходящий вариант для гостиной это ковры с ворсом. Они служат как бы утеплителем для пола и отличным дополнением к интерьеру. Неповторимость дизайну гостиной комнаты, придадут подходящие по стилю сувениры, картины, вазы, зеркала. А комнатные цветы добавят несравнимое ощущение уюта.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх