В переводе с английского языка "лофт" это чердак. Связано это с тем, что раньше в таком стиле оформляли чердаки. Если вы поклонник простых и незамысловатых форм, то можете обратить свое внимание на этот стиль.
 • 0
 • Кошик порожній

Интерьер в стиле лофт

Интерьер в стиле лофт

Интерьер в стиле лофт

31.10.201329

Несомненными плюсами этого стиля является то, что он не предусматривает четких рамок. Для оформления квартиры в стиле лофт вам придётся задействовать совсем немного фантазии, и при этом вы сможете все работы выполнить самостоятельно. Ко всему прочему, оформление в стиле лофт еще и сбережет ваши деньги.

Вам не надо тратиться на дорогие материалы, ведь стены можно покрасить обычной краской. Вам не надо делать в помещении перепланировку, не возникает необходимости все менять, ведь особенностью этого стиля является сохранение старого помещения и минимальное добавление нового в интерьер. Среди материалов используют древесину, металл и стекло. Цветовая гамма пастельная, никаких агрессивных тонов, никаких ярких пятен.

Для стиля лофт важно пространство. Его должно быть много. Иногда разрушают стены между гостиной, кухней, прихожей и другими комнатами, и возводят там перегородки из гипсокартона или из стекла.

Стиль лофт хорош там, где нет перегородок. Он прост в оформлении, у него незамысловатый вид, в нем вы не найдете респектабельности английского стиля, роскоши ампира, романтики стиля прованс и изюминки, присущей японскому стилю. Хотя, наверное, его изюминка и заключается в его простоте. Оформить квартиру в стиле лофт очень удобно, если вы живете с детьми. Маленькие проказники иногда портят дорогой ремонт родителям, но поскольку оформление в стиле лофт не затратно, то и выкинутых средств будет не так жалко. А тем родителям, чьи дети обожают рисовать на обоях, стена, покрашенная недорогою краской, придется очень кстати.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх