Колодец из монолитного бетона обычно строится по стандартной технологии. Обустраивается два слоя опалубки, между которыми и осуществляется сплошное бетонирование. Оно проходит по принципу создания обычной бетонной стенки. Однако данный способ сложен для самостоятельного строителя и не позволяет обойтись без специальной грузоподъемной техники.
 • 0
 • Кошик порожній

Как построить бетонный колодец?

Как построить бетонный колодец?

Как построить бетонный колодец?

01.03.201324

Шахту требуется вырыть на необходимую глубину, установить временное крепление на стенки, чтобы они не осыпались, и установить опалубку для бетонирования. Все это требует больших затрат.


Второй способ строительства бетонного колодца спецтехники не требует и может быть вполне осуществлен собственными силами. Для этого сначала шахту роют на определенную (не слишком большую) глубину, устанавливают опалубку и в процессе бетонирования стараются ее нарастить над землей максимально высоко.


После этого работа проводится опускным методом, т.е. шахта продолжает углубляться и грунт изымается и из-под готовой стенки колодца. Колодец постепенно осаживают. Чтобы этот процесс проходил активнее в нижней части предусматривают режущий башмак. Процесс продолжается, пока уже готовая стенка колодца не опустится на два метра под землю. Далее устанавливается опалубка и продолжается бетонирование стенки колодца. Ее опять выводят на максимально возможную высоту. Свежие стенки оставляют на семь-десять дней, чтобы они набрали прочность. После этого продолжается углубление шахты и цикл повторяется. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх