Если вы начали ремонт на кухне, то будьте готовы к тому, что многому нужно будет научиться. Для того что бы установить смеситель на кухне, вам понадобиться сам смеситель, шланги нужной длинны и разводной ключ.
 • 0
 • Кошик порожній

Как установить смеситель на кухне

Как установить смеситель на кухне

Как установить смеситель на кухне

13.02.201327

Шланги лучше купить отдельно, по тому, что те, что идут в комплекте со смесителем, как правило, не очень хорошего качества. Поставьте отсекающие вентили. При будущем ремонте при их помощи можно будет перекрыть воду на смеситель.


Может быть, два варианта крепления смесителя. Первый вариант: крепление на иглах, фиксируют при помощи пластины. Второй вариант - фиксирование при помощи гайки. Используя второй вариант, вам будет гораздо легче установить смеситель. В корпус самого смесителя вкрутите шланги. Пропустите шланги в отверстие мойки гайками. Закрепите смеситель на мойке. Под сам смеситель нужно положить кольцо из резины. Снизу положите манжет и притяните его к мойке гайкой. После этого присоедините шланги к отсекающим шаровым кранам. Для этого нужно навернуть гайки шланга на саму резьбу крана шарового. Затем при помощи разводного ключа подтяните гайки шланга. В конце проверьте шланги на наличие течи. Вам следует только открыть воду, что бы в этом удостовериться. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх