Прошли уже "cовдэповские" времена, когда под дизайном квартиры понимались однотипные бумажные обои с довольно тусклым и однообразным рисунком. Сегодня есть масса решений для вопроса о дизайне интерьера квартиры.
 • 0
 • Кошик порожній

Как выбрать краску для обоев

Как выбрать краску для обоев

Как выбрать краску для обоев

02.02.201324

Самым распространенным является приобретение обоев под покраску. Которые потом вы можете красить, как захотите и сколько захотите.

Перед выбором краски лучше сразу знать какие обои будете клеить: стеклообои, флизелиновые или бумажные.

Краска на водной или алкидной основе подходит для стеклообоев. После высыхания на обоях остается "пленка", защищающая обои от влаги и не дает им терять цвет. Правда имеет токсичный эффект и поэтому не рекомендуется ее использовать в жилых комнатах.

Для покраски обоев в квартире или частном доме лучше использовать более экологичные краски, акриловые на основе латекса. Сохнут они не дольше 5 часов. Хотя для полного "эффекта" рекомендуют подождать до 3-х дней. 

Если вы красите флизелиновые обои, то покупайте краску водно-дисперсионную. Обратите внимание, что она продается белая, а чтобы придать ей нужный оттенок - необходимо ее заколеровать. Делается это при помощи колеровочной смеси. Главное точно рассчитать объем нужной краски и смеси, потому что, если краски в итоге не хватит, второй колеровкой будет очень сложно добиться такого же оттенка, а практически невозможно.

На заметку, бывает такой вариант покраски, когда красятся "голые" стены, а затем на уже сухую поверхность клеятся обои (тонкий флизелин). Они придают окрашенной стене матовый отблеск, что очень оригинально смотрится. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх